Wpis z mikrobloga

#zegarki #watchboners
Panowie szybka ankieta, chce poznać opinie ludzi- również tych nie siedzących w zegarkach :)
Jako zegarek sportowy/do noszenia na co dzień do luźniejszych kreacji wybierzecie G-Shocka czy może jakiegoś ładnego divera na bransolecie? A jeśli G-Shocka to standardowy czy kostka?

Zegarek do luźnego ubioru na co dzień:

  • G-shock np.GA‑710‑1AER 19.3% (16)
  • Diver np. INVICTA Pro Diver 23473 47.0% (39)
  • G-Shock kostka np. GW-M5610-1 33.7% (28)

Oddanych głosów: 83

  • 28
  • Odpowiedz
@Voyager-1: nie chodzi mi o to czy te konkretne modele są ładne czy brzydkie- po prostu pytam o typ zegarka który wybrał byś do luźnego, może nawet sportowego ubioru. Czyli wybierasz między zegarkiem typu nurek, zegarkiem typu g-shock kostka lub zegarkiem g-shock standard, model nieistotny
  • Odpowiedz
@wujekwichura: na bardziej wymagające okazje/do pracy mam ładny automat open heart dlatego szukam alternatywy w postaci zegarka który mógłbym założyć na siłownię/latem na jakiś wypad na basen albo z krótkimi spodenkami i trampkami :)

@AllieCaulfield: to częściowo do mnie przemawia :) dodatkowo z tego co wiem kostki są trochę mniejsze?

@r0k0: za drogi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Broximon: jak kostka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@diogene: Nie potraktuje tego jako atak, czy coś, po prostu chce się dowiedzieć, ale co jest nie tak z Invictą? Sam nigdy nie miałem z nią do czynienia, dlatego nie znam tematu. W necie większość opinii w stosunku do tej marki jest w najlepszym wypadku średnia. Te zegarki są aż tak złe?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wujekwichura: Myślałem, że coś mechanicznie albo materiałowo jest z tymi zegarkami nie tak. Jak tylko wygląd, to nie jest problem, bo widziałem, że mają w ofercie parę normalnie wyglądających nurków.
  • Odpowiedz