Wpis z mikrobloga

#zegarki #watchboners
Panowie szybka ankieta, chce poznać opinie ludzi- również tych nie siedzących w zegarkach :)
Jako zegarek sportowy/do noszenia na co dzień do luźniejszych kreacji wybierzecie G-Shocka czy może jakiegoś ładnego divera na bransolecie? A jeśli G-Shocka to standardowy czy kostka?

Zegarek do luźnego ubioru na co dzień:

  • G-shock np.GA‑710‑1AER 19.3% (16)
  • Diver np. INVICTA Pro Diver 23473 47.0% (39)
  • G-Shock kostka np. GW-M5610-1 33.7% (28)

Oddanych głosów: 83

  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Broximon: Dlaczego?
//Edit: sorry, nie zauważyłem "nie". Myślałem, że napisałeś, że się wykluczają. Nie było tematu.
  • Odpowiedz
@diogene: A coś wiesz czyje mechanizmy są w Invictach? Bo jeśli są tam werki seiko albo miyota, to np. na moje potrzeby by wystarczył. Oczywiście nie jakiś cygański, złoty, ale zwykły diverek w kolorze srebrnym, z czarnym wykończeniem tarczy i bezela.
  • Odpowiedz
@Del: podłączę się jeśli można. Invicta używa różne mechanizmy. Od np kwarcowych jak ETA G10.211 (chronograf), przez automatyczne np Miyota 8125 do Seiko NH35 bardzo często wykorzystywany w microbrandach(inaczej 4R35). Nawet zadają sobie trud i dekorują rotor :-)
Z tego co powtarza się w opiniach to na etapie kontroli jakości wszystko kuleje (Spasowanie, regulacja). Jak Ci się "trafi" dobrze wyregulowany Pro Diver (NH35) to będziesz zaskoczony dokładnością.
AllieCaulfield - @Del: podłączę się jeśli można. Invicta używa różne mechanizmy. Od n...

źródło: comment_u9Rk3oHViRw1PZDSg0wqZDF349MyFTJc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz