Wpis z mikrobloga

TL;DR We wpisie poniższym wołam osoby, które lubią marketing i dziennikarstwo do porardzenia mi w sprawie studiów zaocznych. Również opowiadam o swoim życiu trochi, to znaczy o tej decyzji, że studia. Dziękuję za uwagę.

Ktoś ciśnie #studia #licencjat w #warszawa zaocznie kierunek typu #marketing #marketinginternetowy/ #dziennikarstwo /nowe media/ #socialmedia czy coś? :) Macie jakieś uczelnie/kierunki do polecenia/niepolecenia? Obecnie myślę głównie o #collegiumcivitas i rozmawiałam z kilkoma absolwentami/studentami, brzmi, że chyba ok.

Najbardziej interesuje mnie pisanie i social media, a od studiów oczekuję głównie tego, żeby wpis na CV był godny poszanowania i żeby nie było lipy w stylu "płacę to wymagam", tylko, żeby serio był jakiśtam poziom.

Interesuje mnie także szeroko pojęta przedsiębiorczość i biznes, ale to właśnie głównie komunikacja jest moją mocną stroną. Jednak fajne by też były kierunki, w których mogłabym dowiedzieć się czegoś o budowaniu zespołu, grupy czy #ngo

Podjęłam decyzję o pójściu do roboty na pełen etat i studiowaniu czegoś (głównie, chociaż nie tylko, dla papierka) związanego z rzeczami, którymi się teraz mniej więcej zajmuję. Z powodu depresawki i takich tam problemów ciągnęłam latami w sumie fajne i ciekawe studia dzienne, których będzie mi w sumie szkoda, ale cóż...konkretna decyzja była potrzebna. Warto by było jednak coś zarabiać i zdobywać konkretniejsze doświadczenia. Może sobie te porzucone studia zrobię magistersko, może mi się odwidzi, zobaczymy, teraz czas na nowe życie, juhu. Praca już znaleziona, najlepiej, trochę mam co do niej wątpliwości i bardzo się boję powtórzenia doświadczenia gnicia w biurze, ale trudno, zawsze można równolegle szukać innej.

No i weźcie mi poopowiadajcie jakie jest życie na zaocznych i czy macie jakieś złote rady :D

Cykam się.

#kiciochpyta
  • 1