Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
śmieszy mnie jak laski narzekają jaką to one mają złą cerę i w ogóle fujka a żadnego syfa ani wrażliwości ani nic

a potem wchodzę ja, cała czerwona bo uczulenie na każdy możliwy syf w kosmetyku i nadreaktywność więc wieczny burak here
plus trądzik i zaskórniki i przebarwienia i łojotokowe zapalenie na głowie i wszelkie gówno jakie może być ()

O KURDE, NO FAKTYCZNIE
przynajmniej się mogą dowartościować

ps. #!$%@? mnie jak chcą mi walić na zajęciach ziaje na twarz chociaż mówię że mi szkodzi
ZIAJA MAŁO KOGO UCZULA KŁIII

#kosmetyki #logikarozowychpaskow #przemysleniazdupy
  • 10
  • Odpowiedz
@gfgfgfa: a najgorsze są te, bo jak z nimi rozmawiasz to mają #!$%@? na ten syf, bo jej nic nie szkodzi (°° dla mnie są w tej samej kategorii co laski "hihihi mogę jeść co chcę i nie tyję"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StaryZdzich: se wyobraź że wszystkie kosmetyki na pracowni są z ziai xD
wyjątkowo raz na mnie użyły i czułam jak twarz mnie pali

następny raz biorę wszystko swoje ehh
  • Odpowiedz
@StaryZdzich Stosuję zoxiderm od ponad dwóch lat w celu walki z łojotokowym zapaleniem skóry na twarzy, ale od niedawna zacząłem używać na czubku głowy i wydaję mi się, że widać efekty. Nie muszę kupować magicznych szamponów bo powody ich słabej kondycji są jak zwykle inne nic się przypuszcza. Eureka. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@gfgfgfa: Nie daj im się. Znajoma studiująca kosmetologię dostała trądziku kosmetycznego właśnie przez zajęcia, na których miała masaże twarzy jakimiś krem-shitami. Dziewczyna absolutnie prześliczna, z piękną cerą (widziałam ją po imprezie następnego dnia, ja wyglądałam jak gunwo, a ona jak milion dolarów, ech). Miałam wtedy konkret trądzik i kumpela, która ją widziała rzuciła, że dziewczę, cyt. "wygląda gorzej od ciebie", to serio musiało być źle. Jeszcze trafiła do szpitala z powodu
  • Odpowiedz