Wpis z mikrobloga

Granica
Kieruje te słowa do norników którzy siedzą w #przegryw bo ich romantyczne zapędy zostały zaniechane przez kobietę w szkole średniej.
#przegryw to stan umysłu.
Często brak siły na wszytko, za czym idzie zaniedbana sylwetka, styl itd.
Budowanie relacji i innymi ludźmi przez aspołeczny tryb życia jest niemal niemożliwe (jeżeli Tobie to dolega omiń ten wpis i z---------j do psychologa zaczynajac zmiany od siebie albo n--------j w metina 2 dalej i ciesz się życiem, p-------c wszystkie problemy świata ;) )
Do rzeczy. Czytanie wpisów i żali na temat: „jak to nie mogę stworzyć bliższej relacji z kobieta tudzież #p0lka „ zaczyna być nurtujące.
Codzienne wysrywy norników których popęd seksualny kończy się na zawaleniu sobie konia do ulubionej aktorki p---o, bo to jedyne wyjście.
No niekoniecznie. Nie wszytko zawsze będzie wam podsunięte pod nos, musicie sami sobie na to zapracować
„Hehehehe może jakieś konkretny pan magiczny?”
Muszę się zgodzić z większością odpowiedzi. Czasem wystarczy zmiana stylu ubioru, fryzury i odrobina aktywności fizycznej w życiu <—- to jest dobre dla osób które potrafią już w jakimś stopniu prowadzić luźna rozmowę z kobieta. Jeżeli wstydzisz się odezwać do kobiety, mówisz niedbale i brzydko (tak ze nie idzie Ciebie zrozumiec) zacznij od codziennych ćwiczeń dyckyjnych (jest tego od groma w internecie) jeżeli samemu nie jesteś wstanie poświęć czas na logopedę!
Dalej tylko zostają formalności przed pierwszym kontaktem z dziewczyna
„Halo halo, jakie formalności panie magiczny???” A no język nie kończy się na dykcji. Postawa dobrej rozmowy jest intonacja oraz słownictwo (z tego miejsca polecam kamelczanel)
Druga sprawa jest estetyka prowadzenia siebie. Nie używasz antyperspirantu? Zacznij! I dodaj do tego jakieś perfum (byle nie pachnął jak facet 30 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Jakiś krem męski na dzień do twarzy i na szyje i będzie cacy. Pamiętaj ładny zapach przyciąga, a nie odpycha. Ne oszukujmy się ;)

Problemy dermatologiczne? Dermatolog

Dbaj o zęby. Tu zaczyna się wspinaczka. Bo ten temat jest najcięższy. Sam nie posiadam równych zębów, ale przynajmniej są czyste i białe (zaleczone)
Zawsze to według mojego mniemania była moja pięta achillesowa, ale nauczyłem się z tym żyć ( dostrzegłem problem. Jak będę wypłacalny na pewno zaloze sobie aparat. Teraz mnie nie stać)

Mógłbym o tym pisać dalej, ale zostanę pewnie i tak przez przerwy zalany gownem.
Stawiam warunek !gorące!
Jeżeli ten wpis trafi w gorące. Robię poradnik dla normictwa od podstaw jak zacząć randkowac tak, żeby dziewczyna chciała się spotkać z wami następny raz
Poruszę sprawy #tinder i profilu.
O tym jak się ubierać (nie za drogo ale dobrze)
Czym się psikac, co jesc i jak ćwiczyć
Będę wszytko opierał na wysłanych doświadczeniach oraz tych które będziecie przezywac razem ze mną
Wiec do roboty! #niebieskiepaski
(Za błędy przepraszam pisze z kolana )
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eugeniusz_Zua: no może nie na tym to polega. Ale byłby to zbiór przetestowany na moim doświadczeniu. Wiem na przykład co w moim odczuci kręci dziewczyny na pierwszej randce, o czym rozmawiać (klasyk który mam doszlifowany do perfekcji, zazwyczaj słuchają z ciekawością. Ale do tego potrzebne jest hobby)
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: moim hobby jest b--ń. Czasem na 2 randce lubię zabrać dziewczynę na strzelnice. Fajna zabawa, dreszczyk emocji +kontakt cielesny przy instruowaniu zacieśnia więzi ale oprócz tego pokazuje moja markę (ten osobnik gwarantuje bezpieczeństwo)
Możesz poszukiwać, jest mnóstwo ciekawych rzeczy, którymi możesz się dzielić z innymi
Niestety mysle, ze programowanie się do nich nie zalicza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: ja tez jestem zajawkowiczem uwielbiam historie kina, politykę, ekonomie intechnologie, ale zostawiam to dla siebie. No może o filmach i aktorach pogadam z dziewczyna
A może sam spróbuj postrzelać? Spodoba Ci się to i zaczniesz działać w tym temacie hobbisyxznie. Ja zaczynałem od łuku (bloczkowy)
A po jakimś czasie przeniosłem się na b--ń palna
Znam ludzi którzy prorafia przygotowywać drinki nie z tej ziemi, ciekawe hobby, a jak przyciąga
  • Odpowiedz