Wpis z mikrobloga

Pro8lem to przereklamowana, marna nawet jak na polskie realia muzyka, która odnalazła swój grunt słuchaczy i przebiła się do mainstreamu podobnie, jak albumy Taco Hemingwaya w 2015 roku tylko, że nawet Taco ma mniej irytujących fanów (a to już sztuka) niż ta pretensjonalna zgraja łudząca się, że słucha czegoś dobrego ¯\_(ツ)_/¯

#pro8l3m #rap #muzyka
  • 30
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: tsooo? XD PRO8L3M > większość obecnego, polskiego rapu, mimo że "Widmo" nie umywa się do np "Art Brut" czy chociaż "Ground Zero Mixtape". Idź dalej katować "Czerwony Dywan", Szpaka i innych w opór przehajpowanych typów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: pro8l3m jest najlepszy jeżeli chodzi o rap pl. Najnowsza płyta co prawda taka sobie, ale ma 3 dobre kawałki. Z Rojkiem zajebiscie rozegrał (a bałem się tego)

Inna kwestia to masa fanów debili, piszących pod piosenkami cytaty z piosenek, albo inne gimbo teksty. Duża grupa dzieciaków poszła za tłumem. I to jest słabe. Gdyby problem nie był taki popularny słuchałoby się lepiej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tywin_Lannister: może dlatego że to storytelling na najwyższym poziomie i flow którego nikt w pl nie ma, a u murzynów też nie słyszałem ale wszystkich nie znam. Do tego fajne oldschoolowe wstawki i zapadające w pamięć numery, koncerty zajebiste. Powiedz w takim razie co jest warte słuchania skoro problem ci nie siada.
  • Odpowiedz
@iAmTS: ale ja nie użyłem skrótu myślowego w tym cytacie tylko zbudowałem normalne, polskie zdanie. Tak jakbym napisał „Budka Suflera to marna, jak na polskie realia muzyka” albo „Ich Troje to marna, jak na polskie realia muzyka”.

Po prostu zrobiłeś z siebie debila pisząc cyniczny komentarz o merytoryce przy okazji nie będąc świadomym, że Pro8lem to zespół, a nie artysta solowy i próbując nieudolnie wybrnąć.

Nie ukrywam, że bardzo mnie
  • Odpowiedz