Wpis z mikrobloga

Pro8lem to przereklamowana, marna nawet jak na polskie realia muzyka, która odnalazła swój grunt słuchaczy i przebiła się do mainstreamu podobnie, jak albumy Taco Hemingwaya w 2015 roku tylko, że nawet Taco ma mniej irytujących fanów (a to już sztuka) niż ta pretensjonalna zgraja łudząca się, że słucha czegoś dobrego ¯\_(ツ)_/¯

#pro8l3m #rap #muzyka
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tywin_Lannister: no i nie bez powodu mówimy że muzyka jest czyjaś, np. muzyka Ich Troje, w sensie ich, a u ciebie jest Pro8l3m TO jakaś muzyka. Ale jak już mówiłem, czepianie się skrótów myślowych, podczas gdy ty wyraziłeś tylko opinię w pierwszym poście, zero powodów.

Poprawnym polskim zdaniem, nie skrótem myślowym, byłoby "muzyka Budki Suflera jest marna".
  • Odpowiedz
@iAmTS: no ale ja nie przeczę, że wyrażam się kolokwialnie.

Niestety totalnie czym innym jest wyrażanie się o zespole jako o jednej osobie, tak jak ty to zrobiłeś. To nie skrót myślowy tylko ignorancja/brak wiedzy co przy twoim ironicznym komentarzu o merytoryce było komiczne.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: nie, komiczne jest skupianie się na zarzucaniu oponentowi niewiedzy, mimo, że notorycznie tak samo "kolokwialnym" jest utożsamianie hiphopowych projektów artystycznych z jej główną twarzą/autorem tekstów. #!$%@?, ze o Slums Attack wszyscy mówili jak o Pei, plucie na warszawski deszcz to tak samo plucie na Tede. Ale oczywiście jak się wysrywa na starcie opinię, bez poprawnych krytycznie argumentów to potem na zarzut jakoś trzeba odpisywać.

Także bujaj wrotki i krytykuj
  • Odpowiedz
@iAmTS: ale ja tobie nie odpisuję na zarzuty, bo nie odpisałem na jakieś 20 komentarzy (więszkość bardziej merytoryczna od twojego). Odpisuję tobie, bo mnie rozbawiłeś tym, jak "zabłysnąłeś" przy próbie krytyki mojego wpisu i uroczo próbowałeś się tłumaczyć.

Najwyraźniej na ciebie sposób mojej krytyki działa, bo zamieściłeś pięć komentarzy pod moim wpisem w przeciągu ostatniej godziny ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Z przereklamowaniem nie mogę się zgodzić. Jak na polskie realia prezentują się naprawdę dobrze: mają odmienną "stylówe" (ciężko znaleźć innych nomen omen artystów do których byliby podobni lub których by faktycznie kopiowali), Oskar bardzo dobrze odnajduje się na offbeacie, beaty od Steeza są często-gęsto po prostu wyborne, cała koncepcja każdego albumu od nazwy albumu przez szatę graficzną, inspiracje muzyczne są bardzo dogłębnie przemyślane.
Zgodzę się jednak, że jest u
  • Odpowiedz