Wpis z mikrobloga

Możesz być wyzywany i wyzywać od pedałów stulejarzy, obrażać matkę, ojca, babcię dziadka i wujka ale tak długo dopóki facet wyzywa faceta problemu nie ma, ale powiedz do różowej atencjuszki co o niej myślisz ty oraz większość to zaraz przyleci na białym koniu rycerz #!$%@? i da ci lepe na opamiętanie (pożal się boże) się xD A to wszystko dlatego że jedna dupa oskarża drugą o kupowanie lajków na insta, i jeszcze taguje to # afera XDDDDDD
#bekazrozowychpaskow #moderacjacontent #gorzkiezale
Pobierz Seid - Możesz być wyzywany i wyzywać od pedałów stulejarzy, obrażać matkę, ojca, babc...
źródło: comment_D6rT9PDROMlzkit7y8EX5dnkpYFi4kUJ.jpg
  • 12
@Seid: generalnie to smutne, że usunięcie przez moderację twojego komentarza tak tobą wstrząsnęło, że aż musiałeś dodać wpis. Ale warto, żebyś zastanawiał się, jak się odzywasz. Poza internetem też mówisz gimnazjalno-rynsztokowym slangiem?
@KRISSVector smutne jest ze jeszcze cię to boli skoro drugi dzień odpisujesz mi w tej sprawie xD poza internetem rozsądnie dobieram towarzystwo i na kogoś takiego jak ty nawet nie zwrócił bym uwagi.
@Seid: odpisałam, ponieważ wczoraj poszłam spać. A warto nauczyć cię kultury, jeśli nie wyniosłeś jej z domu :)
Tak, rozsądnie dobierasz towarzystwo - byki z siłowni, patostreamy i gracze w Minecrafta. Sami intelektualiści, śmietanka. No ale jesteś młody, masz około 22 lat. Może dorośniesz.