Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Zupełnie nie rozumiem, czemu ludzie nie lubią ekspresów automatycznych krupsa. Naprawiłem i serwisowałem już sporo różnych sprzętów i nawet najstarszy krups z hydraulicznym tłokiem, działał jak nowy po wymianie uszczelek i smarowaniu. Chyba że poprzedni właściciel o niego zupełnie nie dbał i śruby trzymające pokrywę tłoka zaczęły rdzewieć rozrywając go przy okazji, tworząc drogę dla wody, która pryskając na silnik zrobiła zwarcie, wywalając triaka nim sterującego oraz oba rezystory na filtrze. Tego konstruktorzy chyba nie przewidzieli ( )
Na szczęście naprawa kosztuje kilka złotych, gdy ktoś ma głowę i dwie sprawne ręce.

Tak więc jeżeli ktoś szuka sobie automatycznego ekspresu do kawy do domu, polecam krupsy, bo są malutkie,tanie i naprawdę dobre.

I cały czas czekam aż dotrze mi ea9000, bo naprawiłem już jego starszego brata na podzespołach boscha - xp9000 i chcę wyzwania. Serwis z Wrocka mówi że ich nie tyka, bo są zbyt skomplikowane, co tylko jeszcze bardziej mnie nakręca ()

#ekspresdokawy #krups #kulek1981naprawiastarocie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michal_gol: Ale dzięki temu świetne ekspresy można dostać za grosze, gdy je sobie człowiek naprawi ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dzisiaj dostałem ea9000 za 850 tylko dlatego, że uszczelki ma wytarte. To jest model, który zostawię sobie bo chciałem go od dawna, ale zawsze był poza moim zakresem.
  • Odpowiedz