Wpis z mikrobloga

@stjimmy: trzeba byc nieźle sfrustrowanym żeby tracic swój cenny czas i wytykac komuś to, że wyraża swoja opinie w internecie na temat jakichs jebniętych ludzi stojących pół dnia w kolejce po smażonego drożdzowego gluta. Weź się zajmij czymś ciekawszym na przykład staniem w kolejce po pączka zamiast zawracac mi dupe i mnie pouczać co mam pisac.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@leftfinger: ja w przeciwieństwie do ciebie nikogo nie obrażam i nie wyzywam od #!$%@?. Ale typowy przegryw p0lak jest typowy , aż #!$%@? od ciebie śmierdząca cebula
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vasco_da_gama: wczoraj tma byłem po południu i kolejka stała prawie do dzialdowskiej. Nue bierzesz pod uwagę ze pączki sie kończą i trzeba smażyć na bieżąco. A jak kilku klientów weźmie po 30 pod rzad to sie robi przestój
  • Odpowiedz
@nowy_ja: Niszczy mnie to strasznie.Stac x czasu w kolejce,by załadowac cała siatę paczków ,tylko dla tego ze jakis typ sobie wymyślił jakies śmieszne 'świeto'
  • Odpowiedz
żeby tracic swój cenny czas i wytykac komuś to, że wyraża swoja opinie w internecie na temat jakichs jebniętych ludzi


@leftfinger: a tak z czystej ciekawości, jako osoba która zużywa swój cenny czas na wyrażanie opinii w Internecie na temat jakichś jebniętych ludzi może będziesz w stanie odpowiedzieć na moje nurtujące pytanie - co zrobisz z czasem którego nie zużyłeś stanie w kolejce?

Mam nadzieję że wykorzystasz go w jakiś produktywny
  • Odpowiedz
@vasco_da_gama: Cukiernia ta sprzedaje tylko dwa rodzaje pączków. Jest mała i wąska. W środku dwie/trzy panie. Każda paczka jest zapakowana w papier z pieczątką i zawiązana sznureczkiem.
Jeśli przyjedziesz do W-wa to odwiedź to miejsce. "Wkrótce" będzie tam także stacja metra ( Płocka). Czas oczekiwania w kolejce w inne dni ok 5 minut.
  • Odpowiedz