Wpis z mikrobloga

@nowy_ja: Ale tam jest codziennie kolejka XD krótsza, dłuższa ale średnio 20-30 minut stoi się na dworze.

Ludzie zrozumcie że to nie są po prostu pączki dla ludzi którzy tam stoją. Tam są naprawdę zajebiste pączki, może nie najlepsze na świecie ale zajebiste. To jest cukiernia z ponadstuletnimi tradycjami, w środku jest boazeria, miejsca na cztery osoby i sprzedają trzy rzeczy - pączki z lukrem, z cukrem pudrem i „bezy” czyli
  • Odpowiedz
@cu0_: A i cena pączka to 2,50 niezależnie od dnia bo już widziałem ze ktoś pisał ze ludzie stoją bo tańsze xD
  • Odpowiedz
I jets na 3h stania


@Ratriczek: 3h stania? Stań z zegarkiem w ręku, założyłbym się że jest znacznie mniej, tam stoi może 50 osób wiele z nich w grupie (wyraźnie ze sobą rozmawiają). Powiedziałbym więc że do obsłużenia 30-35 klientów więc max godzinka, zakładając spokojne tempo (2 minuty na osobę, skoro są 3 produkty już dawno przygotowane w paczkach a i pewnie za ladą stoją 2 osoby to taka kasa jest
  • Odpowiedz
nie wierze, ze ktokolwiek dobrowolnie moglby ustawic sie w takiej kolejce po paczki xD


@Gamling: bo dzisiaj obowiązuje lekko zmienione powiedzenie: jeśli nie chcesz mojej zguby, to pączusia kup mi luby...
No i większość w kolejce to faceci w wieku rozrodczym:-)
  • Odpowiedz
Wokół sa piekarnie, sklepy


@Ratriczek: no to szczerze, jakbym widział w nieznanej okolicy 3 piekarnie i 2 sklepy i akurat do jednej z tych piekarni ustawiło się 50 osób a u reszty nie ma kolejki to też bym stanął w kolejce, skoro okoliczni ludzie stoją to musi być dobre, a skoro nikt nie rezygnuje z kolejek na rzecz konkurencji to albo jest wybitnie dobre albo konkurencja ekstremalnie zła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@leftfinger: cóż, też są zabawni. Ale trzeba być nieźle sfrustrowanym żeby nazywac kogoś #!$%@? tylko dlatego że stoi w kolejce i sobie decyduje jak spędzać czas xD
  • Odpowiedz