Wpis z mikrobloga

@Route6: Trzeba się umówić. Muszą przeciągnąć przewody z korytarza do mieszkania.
Co do monterów, to miałem dosyć przykrą sytuację i musiałem zagrozić odstąpieniem od umowy. Przedpokój od salonu dzieli mi jedna ściana i monter postanowił podłączyć dekoder TV z routerem bezprzewodowo. Na uwagi rodziców, że było wyraźnie powiedziane przy podpisywaniu umowy, że ma być to podłączone przewodem, to nie robiąc dalszych problemów, tak zrobił. Tyle że... monter odpiął sobie kabel od
  • Odpowiedz
@Route6: U mnie jest tak natomiast: wchodzi przewód do mieszkania (przedpokój) -> podłączony router -> od routera kabel LAN do salonu TV. W drugim pokoju również jest dekoder netii (multiroom), który podłączyłem bezprzewodowo Na drugim dekoderze, który podłączony jest bezprzewodowo, czasem widać spadek jakości lub zgubienie zasięgu, a są to tylko dwie ściany w mieszkaniu z wielkiej płyty.
Dekodery TV mogą być podłączone bezprzewodowo z routerem, jak i po kablu lan.
  • Odpowiedz
@Route6: na wstępie nasi pracownicy muszą zweryfikować, czy pod wskazanym przez Pana adresem jest możliwe świadczenie naszych usług. Prosimy w tej kwestii skontaktować się z nami w wiadomości prywatnej na naszej stronie : https://www.facebook.com/netia.sa/ bądź na adres email: info@netia.pl ewentualnie pod numerem infolinii 801 802 803. Nasi pracownicy są tam dostępni. O następnych krokach zostanie Pan poinformowany bezpośrednio przez naszych specjalistów.
Zachęcamy do kontaktu ;)
Pozdrawiamy.
  • Odpowiedz