Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@pikazo_02: no czyli miała w------e xd dobrze zrobiłeś że to skończyłeś tylko niech cię ręka boska broni od rozmawiania z nią jak za tydzień będzie chciała wrócić bo ją ten drugi kopnie w dupę xd
  • Odpowiedz
  • 19
@pikazo_02 tylko "jak uważasz"? Wygląda na to, że jej średnio zależało na tobie, więc dobrze zrobiłeś, że to zakończyłeś. Dodatkowy plus za to, że obyło się bez wyzwisk i kłótni.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@pikazo_02: dobrze, że zakończyłeś to w porę. Po reakcji widać, że miała w------e i dalej robiła swoje. Nigdy nie patrz tylko na słowa kobiety, bo one jedno mówią, drugie robią. Z resztą, jest taka złota zasada, że wszystkie panny w przedziale 18-22 nie mają czegokolwiek w łbie i układanie jakiegokolwiek innego związku poza ruchaniem i zabawą, to strzał w kolano.
  • Odpowiedz
  • 1
@pikazo_02 ja myślałem że będą jakieś pościgi i strzelaniny A Ty mi tu takie coś? Oj Miras mogłeś się bardziej postarać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pikazo_02: K---a miałem podobnie xD Żaden bolec na boku ale taki dystans i jak rozmawialiśmy, pisanie sms-ów czy z koleżanką czy tam kolegą i po chwili "yyy co mówiłeś?" Też mnie to w------o i w końcu zareagowałem. Na początku jak u ciebie że rób co chcesz ale po dniu/dwóch zaczęły się wiadomości, sama nawiązywała kontakt, ja nic nie robiłem. Mówiła że jednak jej bardzo zależy i co ona o------a xD
  • Odpowiedz
  • 0
@vagner to też już miałem tak z nią i tym samym chłopakiem. Zdjęcie jego w portfelu, buziaczki i serduszka na fb. Nie wiem naprawdę co mnie trzymało od tej akcji.
  • Odpowiedz
@pikazo_02: Młody kogut jesteś jak podejrzewam, jeszcze z nie jedną w tango polecisz. Ja bym na Twoim miejscu od razu gdzieś wyszedł na miasto ze znajomymi posiedzieć dla przewietrzenia głowy
  • Odpowiedz