Wpis z mikrobloga

@Drakii: Amazon zużywa o wiele bardziej wszelką infrastrukturę, dlatego powinien płacić więcej. Wykształcenie jest ogólnie potrzebne człowiekowi, inaczej cofasz się cywilizacyjnie do średniowiecza.
  • Odpowiedz
no już widzę, jak się kajają, przepraszają i grzecznie zaczynają płacić więcej, bo im paru pracowników z firmy uciekło.


@lewackie_japko: widzisz, widocznie są ludzie którzy chcą pracować za tą stawkę którą Amazon oferuje

Z ciekawości, załóżmy sytuację że powstaje związek zrzeszający tych pracowników. Zaczyna się strajk, pracownicy protestują zamiast pracować. Część jednak się wyłamuje i idzie do pracy.
Amazon w takim wypadku zwalnia tych pozostałych pracowników i zatrudnia nowych na ich
  • Odpowiedz
zyski które, przyniosłem firmie, są spowodowane przez moją pracę.


@lewackie_japko: jak domyślam się mówimy tutaj o podstawowych pracownikach amazonu, czyli tych którzy sobie chodza w magazynie, skanują pudełka i przekładają je z miejsca na miejsce

Co z zwrotem dla inwestorów? Co z zyskami dla całej reszty ludzi którzy trzymają to wszystko w kupie i integrują? Co z całą masą innych kosztów o których nie jestem teraz w stanie pomyśleć?
Jak według
  • Odpowiedz