Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki ( ͡º ͜ʖ͡º) z #wroclaw. Zna ktoś może dobry warsztat specjalizujący się w samochodach #bmw? Warsztat w którym do tej pory serwisowałem samochód wymiękł przy obecnym problemie więc szukam kogoś kto lepiej zna się na rzeczy. Macie kogoś godnego polecenia?
  • 23
@Cesarz_Polski: Nie wiem. Na rozgrznym silniku przy dojeżdżaniu do świateł i wrzuceniu na luz obroty spadają za nisko. Następuje takie jakby falowanie obrotów no i w skutek tego czasami gaśnie (,)
@Account_executive: W ten sposób nie sprawdzałem. Rozkręciłem cały dolot, dokładnie sprawdziłem każdą rurę i potem starałem się wszystko dokładnie skręcić. Myślisz, że mimo to może dalej występować tam jakaś nieszczelność?
@rafal689 U mnie podobne objawy dawał alternator - wiem, że to bez sensu, ale tak było ;)
Sprawdź też przepływomierz - odłącz wtyczkę i zobacz czy objawy nadal występują. / ok, doczytałem, że sprawdzałeś...
@rafal689: Do dziś nie wiem co było z nim nie tak, ale u mnie też po regeneracji zaczęły się cyrki.
Po sprawdzeniu wszystkiego i nabawieniu się nerwicy, stwierdziłem, że skoro zaczęło się po regeneracji to może coś jest na rzeczy. Wymieniłem na używkę i jak ręką odjął.
@rafal689 Ja swój kupiłem za grosze. Jak okaże się, że to nie to, to zawsze możesz sprzedać i odzyskać kasę.
Nie namawiam, sprzedaję tylko info okupione wieloma próbami naprawy wszystkich podzespołów naokoło ;)

Jaki model w ogóle?
Podłączałeś pod Inpe?