Wpis z mikrobloga

@Foksii facet w sukience raczej razilby mnie samym widokiem. Tak jestem homofobem, bo jestem heteroseksualny i obrzydza mnoe upodabnianie faceta do kobiety
To chyba normalne nie?
@Matti28: A kim ja jestem, by decydować co jest normalne, a co nie. ( ͡º ͜ʖ͡º) Rób jak chcesz, masz wolną wolę. Ale jeśli obrzydzenie dla kogoś kto po prostu postępuje w zgodzie z tym co czuje jest normalne, to ja wolę być nienormalny xD
@Foksii: W sumie wygląd może wpływać na jakość pracy, przy powiedzmy kontaktach bezpośrednich z klientem. Ale to ciężko ocenić. Aczkolwiek znam sytuacje, jak Pan Januszex szukał pretekstu do #!$%@? z roboty kierowcy ciężarówki. Prawdziwy powód rzecz jasna wydziergane łapy XD
Ale w Polsce jak w lesie nadal; sam miałem sytuacje, gdzie wykładowca (ba! do niedawna burmistrz pewnego miasta, dziś wiceprezydent innego...) miał duży problem z ludźmi mojego pokroju. Fakt, że jestem
@tellet: Nikt z nadętych facetów w garniakach nie chce ich zatrudnić, bo mają się za niewiadomo kogo i lepszych od innych. A tak naprawdę to zwykłe korposzczury i robią na facetów w dresach xD
A i menele i wykolejeńcy nie szukają pracy w korporacjach czy kancelariach xD Coś ci się chyba z tych uprzedzeń i bycia nadętym facetem w garniaku pomieszało już.