Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki, siedzę trochę w esporcie od lat i mam dla was małe info + #rozdajo jeśli wpis trafi w gorące. Wpis skierowany do ludzi zainteresowanych grami mobilnymi a w szczególności #clashroyale i #brawlstars

Do wygrania jest kod google store 50zł lub jeśli komuś on nie odpowiada jako drugą rzecz może sobie wybrać zupełnie nowe słuchawki BT Skymaster U30. Wysyłka na mój koszt paczkomatem.
Rozlosuję pewnie dopiero w weekend, bo zamierzam poszaleć trochę na #iem . Jeśli ktoś tam ma być, dajcie znać może się spotkamy :)

Po pierwsze - powinniście dołączyć tutaj https://discord.gg/c27KGfh
Jest cała masa informacji przydatnych, można sobie znaleźć nowych e-kolegów i być na bieżąco ze wszystkim.

Aktualnie są dwa turnieje w Clash Royale i Brawl Stars (z pulami 170 i 510zł) - nowe startują praktycznie co tydzień, Każdy może brać udział, proszę się nie krępować.

A dla tych, którzy po prostu lubią giveawaye też się coś znajdzie. Nawet sporo - na ten moment są dwa w których łącznie można zdobyć 300 pln w kartach Google.

Taki mały spam, ale kto w tym siedzi to pewnie mu się przyda.
ryceszzz - Cześć mireczki, siedzę trochę w esporcie od lat i mam dla was małe info + ...

źródło: comment_oja4CcfClvm7KCs2SKwVgFN4a5mHGcxY.jpg

Pobierz
  • 12