Wpis z mikrobloga

Tak płaczecie, że przegraliście w genetyke, że macie te 1.75 ale nawet nie wiecie ile wygraliście. Ja mam 1.90 i tyle razy uderzyłem się w cymbał, że masakra. Podejrzewam że moje szare komórki biegają już w hełmie w obawie, że ten idiota czyli ja znowu #!$%@? w coś. Nawet fikołka nie potrafie zrobić a dla was to żaden problem. Zazdroszcze wam. Wy jedynie co to może was na diabelski młyn nie wpuszczą przez ten wzrost

#takaprawda #wzrost #logikaniebieskichpaskow #przegryw
  • 21
@Zelek: raz sie wymieniam z fajna dziewczyna wzrokiem w autobusie, wstaję, mój przystanek, jak #!$%@?łem w rurkę tą na górze, do trzymania to aż mnie #!$%@? zamgliło i poleciałem swoim ogrzym cielskiem na kasownik taki z wyswietlaczem i go stlukłem łokciem XD strzelilem buraka i wybiegłem pograzony we wstydzie
@Zelek: ja mam 188 i dziewczyna narzeka, że jestem za wysoki. Te uderzanie głową to fakt,dziś już raz tak walnąłem, że myślałem, że mi czaszka pęknie :D
Mimo wszystko nie chciałabym być karzełkiem 170cm ^^
@Zelek: komunikacja miejska i #!$%@? w cos jest standardem. Do tego w autach tez miejsca nie ma zazwyczaj duzo i trzeba sie wyginac. Nawet w niektorych mieszkaniach trzeba uwazac zeby nie #!$%@? w framuge. Mysle ze tak 180-185 byloby idealne. Ale powyzej 190 to powinno byc jakies orzeczenie i jakies ulgi na transport i niektore samoloty xd
@MPXD: to miałem taką jedną znajomą, która zawsze mi marudziła jak to ona ma #!$%@? przez to, że jest ładna. Mówi ze jest tylko na miescie i laski sie na nią patrzą takim wzrokiem jakby chciały ją zabić za urode, a faceci zjadali ją wzrokiem i chcieli gwałcić na miejscu, autentyk XD w mojej opini to ona akurat średnia była xD nawet troche z nią kręciłem ale nie wytrzymałbym z taką
@rasz23: ja nie mam 190, a w większości aut szyba kończy mi się za szybko i muszę się nachylać przy światłach, żeby je wiedzieć ^^ (wiem, że mogę stawać dalej od nich ale nie będę stawać 5m przed linią)