Wpis z mikrobloga

@NTSW: ta równie ciężka xD jedynie jak gówniak jest niemowlakiem to wtedy można się przy nim napracować. Pamiętam jak ładnych parę lat temu całe wakacje siedziałem z gówniakiem lvl 2-3. Praca życia xD układałem z nim klocki oglądał jakieś bajki. Potem pograłem w piłkę i zrobiłem mu jakieś kanapki i sam się #!$%@?łem. Jeszcze pod koniec wakacji go nauczyłem grać w proste gierki na pc i graliśmy sobie w mortala
  • Odpowiedz
gówniak


@NTSW:
Wczoraj kumpel wrzuca na insta wynik ze stravy (rowerem) z przejażdżki w niedzielę:
- 230 km, w tym przez góry, średnia 25 kmph, przy 6°C
Faceci: gratulują.
Madka: "Chcesz się zmęczyć? Zapraszam do niańczenia Miśki jeden dzień
  • Odpowiedz
Jeszcze pod koniec wakacji go nauczyłem grać w proste gierki na pc i graliśmy sobie w mortala 4 na padach.


@piotr414: To jednak baby są często ambitniejsze niż dać takiemu maluchowi pada/tableta/telefon i niech sam się sobą zajmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ludzik: otępienia xDD jak byłeś mały to może na pegazusie nie grałeś albo gameboyu jakimś? w planszówki jakieś albo telewizji tez nie oglądałem xD i co otępiony jesteś? xD
  • Odpowiedz
@NTSW
@piotr414 podpisuje sie rekami i nogami, dodatkowo jezeli dochodzi do tego starsze rodzenstwo o np +5 lat to juz starsze rodzenstwo jest w stanie zajac sie guwniakiem. Pierwszy rok jest moze #!$%@?, ale madki juz niech nie #!$%@?
  • Odpowiedz
otępienia xDD jak byłeś mały to może na pegazusie nie grałeś albo gameboyu jakimś?


@piotr414: Pewnie że grałem, ale gdzieś od 6 roku a nie 3. Tak trudno zrozumieć że taki mały dzieciak uczy się wszystkiego dookoła, wręcz chłonie jak gąbka, i zastępowanie mu tego ekranem ogranicza proces rozwoju?
  • Odpowiedz
Jeszcze pod koniec wakacji go nauczyłem grać w proste gierki na pc i graliśmy sobie w mortala 4 na padach


@piotr414: ta 2-3 lata i mortal kombat xD i moze jeszcze mu kombosy tlumaczyles ;D oczywiscie ze dawanie dzieciom takie rozrywki to ograniczanie jego rozwoju, @ludzik dobrze pisze.
swoja droga po pierwsze macierzynski trwa rok wiec zazwyczaj dzieciaki sa wysylane po tym czasie do zlobka a pozniej przedszkola i
  • Odpowiedz