Wpis z mikrobloga

18ºC na termometrze w lutym w Szkocji (ʘʘ)
60 kilosow dolina rzeki Clyde, weszlo jak zimne piwko na plazy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mega pozytywny poranek ...

Pochwale sie tez . ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzis doszedlem do swojej idealnej wagi 95kg , zaczynajac od 125kg . XD
10 miechow pedalowania w sloncu, sniegu i deszczu ...

#rower #szkocja #clyde #wiosna #rzeka #emigracja #gravel #chwalesie
ijones - 18ºC na termometrze w lutym w Szkocji (ʘ‿ʘ)
60 kilosow dolina rzeki Clyde, ...

źródło: comment_8u0tFozVfoftbnsHxcfV2S5EhOC4eRtL.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@ryrzzjapkami: @mruwka_faraonka:

4-5 razy w tygodniu ( raczej regularnie - raz mialem przerwe 2 tygodnie jak sie rozchorowalem ) śnieg, deszcz , palace slonce. Od +30ºC do -12ºC.

Trasa podstawowa - takie minimum ktore robilem zeby nie wiem co to, 29 km w dolinie rzeki Clyde , ktora mam praktycznie za domem - trik jest taki ze ułożylem sobie te trase takim zygzakiem - zjazd nad
  • Odpowiedz
@Prawdziwy_Polak: Mieszkam pod Glasgow , najblizsze miasto - Bellshill

Jak chcesz jechac na wiesś to bym celował bardziej na pòłnoc - W moich okolicach to chyba najfajniejszy jest Lanark - Ale prawdziwe Szkockie wsie to bardziej koło Fort William , Oban , Stirling zalezy czego szukasz - czy wyjechac do pracy czy na wakacje ?
  • Odpowiedz
@Borntobefit: Utrzymuje sie z oszczędnosci, jakis czas temu miałem "oswiecony moment" i stwierdzilem ze nie dam rady tak żyć robiac cosś czego najzwyczajniej w świecie nie lubie i to bardzo ( prowadzilem mała firme budowlana - produkowalem elementy do budowy domow i stawialem te domy - bylo nas 2 -4 osób + ja - jako big boss ktory po rozmowie z klientami przyjezdzal na budowe, sciagal biala koszule i szalał z
  • Odpowiedz
@mirodziej: Rower to Boardman ADV 8.8 - brytyjska konstrukcja , nie wiem czy sa dost. w Polsce - ale innymi slowy to tzw Gravel Bike - wszyscy producenci maja cos z tej półki w swojej ofercie.

Czy jezdzi sie wygodnie ? - to chyba zle pytanie - jeździ sie bardzo sprawnie :)

znaczy jak sa wyboje to trzeba lekko podniesc tyłek i zamortyzowac nogami. (ale przeciez chcemy trenowac nie jezdzic na
  • Odpowiedz
@Kresowiec: Jest tak jak mówisz - rower piekna sprawa - czy w Szkocji, Polsce czy gdziekolwiek :) Jak kupilem torby i pojechalem na pierwsza nocke to juz wiedziałem że nie ma odwrotu :)
  • Odpowiedz
@ijones dzięki za odpowiedź. Właśnie największe wątpliwości mam co do pokonywania zjazdów w terenie na sztywnym widelcu, ale to chyba musiałbym sam się przejechać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mirodziej:
No jeżeli planujesz zjazdy "na pełnej ........" po jakis wielkich kamieniach , korzeniach etc - to zdecydowanie MTB , moja charakterystyka jazdy jest inna , jestem nastawiony na pokonywanie dystansow po w miare "ok" powierzchniach ( asfalt ,polne sciezki ) - jak jest za trudny teren to poprostu zjeżdzam wolniej i "techniczniej" :)

Poza tym mam na roznych trasach podejscia ktore trzeba zrobic na nogach - wtedy w miare lekki
  • Odpowiedz