Wpis z mikrobloga

Mirki,

Potrzebuje miec na jednym komputerze wiecej niz jedno konto...
Cos w stylu multikonto na wykop tylko w innym miejscu.
Nie moja wiedziec, ze ja to ja, musi byc inny IP ale musze miec mozliwosc powrotu do niego.
Wszystko chce obslugiwac z jednego komputera.
Ogladalem Virtual machines ale niektorzy pisza ze jak zaloze wiecej niz jedno konto to bede i tak mial taki sam zewnetrzny IP tylko podobalo mi sie to bo logowalbym sie zdalnie i bym nie pomylil niczego...
Na roznych "kontach" musze obslugiwac rozne konta na danej stronie.

Kto co poleci?
VPN chyba nie wchodzi w gre ale to juz Wy byscie musieli dorardzic.

#allegro #it #programista15k #komputery #hacking #hackingnews #vpn #informatyka #technologia #laptop #laptopy #pytanie #pytaniedoeksperta #pcmasterrace #windows #windows10 #windowsserver
  • 17
@Torrent5: Albo system + 2x VM, ewentualnie 3 systemy zainstalowane i wybierasz przy bootowaniu. Do tego vpn z możliwością wyboru serwera i masz to samo. Ewentualnie kupujesz 2 dodatkowe vpsy na arubacloud i sam stawiasz sobie openvpna, wyjdzie na to samo.
@Torrent5: W takim razie musisz mieć VPN albo łącze biznesowe z kilkoma zewnętrznymi IP i kilka kart sieciowych w komputerze i konfigurację taką, że każda VM łączy się przez inną kartę. IP zależy od Twojego dostawcy, nie masz na nie wpływu. Pomijając oczywiście możliwość zrestartowania modemu i dostania nowego IP z puli operatora.