Wpis z mikrobloga

Piszę sobie z taką fajną na #tinder, i zauważyłem, że chyba za bardzo się przywiązuję. Sparowało nas kilka dni temu i trochę ze sobą popisaliśmy. Bardzo się niecierpliwię, kiedy ta nie odpisuje przez dłuższy czas. Już zdążyłem sobie wyobrazić nasze pierwsze spotkanie, i jak trzymamy się za ręce, a na zakończenie całuję ją w policzek.
Jak nie popadać tak łatwo w zakochanie w pierwszym lepszym człowieku z delikatnymi dłońmi, ciepłym sercem i cipą?
#przegryw ##!$%@? #stulejacontent #tfwnogf #rozowepaski
  • 21
  • Odpowiedz
Przez to, że prawdopodobnie masz mało uwagi od płci przeciwnej, szybko przywiązujesz się od osoby, która ci ją da. Musisz zrozumieć, ze szybko kogoś stracisz jeśli nie przestaniesz okazywać nadmiernej uwagi
  • Odpowiedz
@NadiaSaintVincentAndTheGrenadines: #!$%@? natura samic jest taka że jeśli za bardzo się starasz to w jej oczach automatycznie wyglądasz na miętką cipkę którą łatwo można manipulować i pomiatać. Lochom zawsze trzeba zostawiać niedosyt, niestety takie ich #!$%@? instynkty, że samiec łatwy i usidlowy = samiec słaby = samiec nieatrakcyjny. Przykładowo jak locha cię zostawi i zaczniesz za nią latać i prosić o powrót to na pewno nie dostaniesz drugiej szansy a
  • Odpowiedz
@NadiaSaintVincentAndTheGrenadines: sam jak byłem totalnym stulejmanem absolutnie 0 kontaktu z lochami to na każdą głupią parę na tinderze cieszyłem się jakbym wygrał życie i już wybierałem imiona dla dzieci ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) musisz z czasem zmienić się w cynicznego i zimnego #!$%@? i zakładać że dopóki jej nie zarucham to
  • Odpowiedz
@Overblazed: super rada, stracic dziewictwo pierwszy magiczny raz z jakas #!$%@? z syfem z roksy za ktora trzeba zaplacic i spalic sie ze wstydu i odziac z godnosci zeby miec doswiadczenie zeby startowac do jakichs karyn z wybujalym ego z tindera przy ktorych musze ciagle udawac ze tak na prawde to ich az tak nie pozadam i w ogole byc bucem. to ja podziekuje juz wole seks lalke se kupic
  • Odpowiedz
@NadiaSaintVincentAndTheGrenadines: widzę że jesteś mocno „bluepilled” i zwyczajnie jesteś smutny i #!$%@? że rozjebujemy ci się światopogląd w którym wystarczy być miłym żeby znaleźć miłą loszkę i móc nosić ją na rękach. Niestety lochy to egoistyczne suki i manipulantki a żeby je ruchać trzeba być gnojem z jajami i emanować twardą męskością. Wielu mirków przechodzi taki brutalny zimny prysznic i po takiej fazie #!$%@? akceptują że świat romansideł i bajek
  • Odpowiedz
@NadiaSaintVincentAndTheGrenadines: trochę tak, ale, z drugiej strony krzyworyjec uległy beciak to chyba jeszcze gorzej.

Zreszta na dobrą sprawę to samo sparowanie z tinderowa nie daje ci podstaw aby się jakkolwiek angażować emocjonalnie.

Poza tym powinieneś się trochę #!$%@? przez te ich podejście i nabrać dystansu
  • Odpowiedz
widzę że jesteś mocno „bluepilled” i


@Overblazed: redpill alert

rozjebujemy ci się światopogląd w którym wystarczy być miłym żeby znaleźć miłą loszkę i móc nosić ją na rękach. Niestety lochy to egoistyczne suki i manipulantki a żeby je ruchać trzeba być gnojem z jajami i emanować twardą męskością.


@Overblazed: przegryw alert xD
  • Odpowiedz