Wpis z mikrobloga

Piszę sobie z taką fajną na #tinder, i zauważyłem, że chyba za bardzo się przywiązuję. Sparowało nas kilka dni temu i trochę ze sobą popisaliśmy. Bardzo się niecierpliwię, kiedy ta nie odpisuje przez dłuższy czas. Już zdążyłem sobie wyobrazić nasze pierwsze spotkanie, i jak trzymamy się za ręce, a na zakończenie całuję ją w policzek.
Jak nie popadać tak łatwo w zakochanie w pierwszym lepszym człowieku z delikatnymi dłońmi, ciepłym sercem i cipą?
#przegryw ##!$%@? #stulejacontent #tfwnogf #rozowepaski
  • 21
@NadiaSaintVincentAndTheGrenadines: #!$%@? natura samic jest taka że jeśli za bardzo się starasz to w jej oczach automatycznie wyglądasz na miętką cipkę którą łatwo można manipulować i pomiatać. Lochom zawsze trzeba zostawiać niedosyt, niestety takie ich #!$%@? instynkty, że samiec łatwy i usidlowy = samiec słaby = samiec nieatrakcyjny. Przykładowo jak locha cię zostawi i zaczniesz za nią latać i prosić o powrót to na pewno nie dostaniesz drugiej szansy a jak
@NadiaSaintVincentAndTheGrenadines: sam jak byłem totalnym stulejmanem absolutnie 0 kontaktu z lochami to na każdą głupią parę na tinderze cieszyłem się jakbym wygrał życie i już wybierałem imiona dla dzieci ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) musisz z czasem zmienić się w cynicznego i zimnego #!$%@? i zakładać że dopóki jej nie zarucham to nie
@Overblazed: super rada, stracic dziewictwo pierwszy magiczny raz z jakas #!$%@? z syfem z roksy za ktora trzeba zaplacic i spalic sie ze wstydu i odziac z godnosci zeby miec doswiadczenie zeby startowac do jakichs karyn z wybujalym ego z tindera przy ktorych musze ciagle udawac ze tak na prawde to ich az tak nie pozadam i w ogole byc bucem. to ja podziekuje juz wole seks lalke se kupic przy
@NadiaSaintVincentAndTheGrenadines: widzę że jesteś mocno „bluepilled” i zwyczajnie jesteś smutny i #!$%@? że rozjebujemy ci się światopogląd w którym wystarczy być miłym żeby znaleźć miłą loszkę i móc nosić ją na rękach. Niestety lochy to egoistyczne suki i manipulantki a żeby je ruchać trzeba być gnojem z jajami i emanować twardą męskością. Wielu mirków przechodzi taki brutalny zimny prysznic i po takiej fazie #!$%@? akceptują że świat romansideł i bajek to
@NadiaSaintVincentAndTheGrenadines: trochę tak, ale, z drugiej strony krzyworyjec uległy beciak to chyba jeszcze gorzej.

Zreszta na dobrą sprawę to samo sparowanie z tinderowa nie daje ci podstaw aby się jakkolwiek angażować emocjonalnie.

Poza tym powinieneś się trochę #!$%@? przez te ich podejście i nabrać dystansu
widzę że jesteś mocno „bluepilled” i


@Overblazed: redpill alert

rozjebujemy ci się światopogląd w którym wystarczy być miłym żeby znaleźć miłą loszkę i móc nosić ją na rękach. Niestety lochy to egoistyczne suki i manipulantki a żeby je ruchać trzeba być gnojem z jajami i emanować twardą męskością.


@Overblazed: przegryw alert xD