Wpis z mikrobloga

Dożyliśmy czasów, gdzie biały, wykształcony mieszkaniec Europy twierdzi, że jest wiele płci, walczy o prawa do adopcji dzieci przez homoseksualistów, broni osób transseksualnych przed dyskryminacją, stoi murem za przerywanie ciąży w każdym miesiącu (nie mówię tu o walczących przeciw zaostrzeniu ustawy aborcyjnej), popada w hipokryzję krytykując jednych zbrodniarzy (naziści ) przy jednoczesnym akceptowaniu drugich (komuniści), próbuje karmić koty i psy bezmięsną papką z uwagi na modę, nienawidzi białych ludzi (sic)

Następny krok: Tolerancja dla pedofilii, czarny Bruce Lee w kinach, ekologiczne narkotyki, legalizacja seksu w miejscu publicznym, psie burdele, biali niewolnicy, tampony dla mężczyzn

#4konserwy #bekazpodludzi #bekazlewactwa #neuropa #lgbt #heheszki #korwin #braun #lewackalogika
  • 17
#!$%@?, nie sądziłem, że tacy z was debile. To smutne, że w tych czasach tacy ludzie uważają się za inteligentnych. 2 akapit pisany czysto z przymrużeniem oka, ale osobę rozumną można poznać po tym, że rozumie ironię, a wy jesteście przygłupami. Wszystko, co znajduje się w pierwszym jest czystą prawdą. Nie rozumiem, w czym rzecz. Przecież powszechnie widoczna jest obrona i pomoc dla LGBT przez środowiska liberalne. W Europie czczi się komunistów
Jak można traktować poważnie kogoś, kto nie zgadza się z tym co napisałem. Przeraża mnie tolerancja dla dewiantów, "nowoczesne trendy" i chore autorytety. No, ale spoko, wolność. Nie będę jak Hitler nakazywał eksterminacji osób upośledzonych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@djtartini1 USA to trochę inna specyfika. Tam temat jest dosyć świeży, bo jeszcze w latach 60 istniała segregacja rasowa, osobne miejsce w autobusach dla czarnych i białych itp. Trudno to przełożyć na nasze realia i sobie to wyobrazić, tym bardziej w Polsce, gdzie taki problem nigdy nie istniał, bo nigdy nie mieliśmy kolonii ani jakiejś znaczącej populacji murzynów w swoim kraju.