Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nikomu nie życzę żeby dowiedział się, że osoba którą kocha najmocniej na świecie, która jest dla niego bratnią duszą, najlepszym przyjacielem i wymarzonym partnerem, osoba z którą przeżył tyle wspólnych, niezapomnianych chwil ma jednego z najrzadszych nowotworów kości na świecie - i to jeszcze w dodatku nieuleczalnego.

Mój narzeczony ma dopiero 20 lat - przecież nawet nie zdążyliśmy nacieszyć się życiem...
Życzcie mi dużo siły żebym mogła go wspierać, przy nim udaję silną ale w środku czuję jak rozpadam się na milion kawałków...

Nawet nie mam komu o tym powiedzieć. Po prostu musiałam to z siebie wyrzucić.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 58
@NGXZ:
Szanowny Panie,

rozumiem, że Pan ma takie zdanie. Jednak jeśli mimo takiego stanu go nie zostawiła, mając przed sobą całe życie, to myślę, że jednak to jest naprawdę szczere i poważne uczucie, na tyle, że można zaryzykować stwierdzenie, że to jest miłość która może trwać przez całe ich życie, jeśli ten Pan wyzdrowieje. A tego właśnie im z całego serca życzę - żeby ten Pan wygrał z tą chorobą i
@NGXZ:
Szanowny Panie,

tu nie ma się Pan z czego śmiać. Tu powinien Pan zapłakać nad swym chamstwem i się nauczyć kultury.

Z poważaniem
Uczony Intelektualny

@mateusz-zahorski:
Szanowny Panie

wyśmiewanie się z czyjegoś nieszczęścia nie świadczy najlepiej o pańskim poziomie intelektualnym. A co by było, gdyby to Pan był chory na raka, Pańska dziewczyna by tu napisała, by się wyżalić i znaleźć pocieszenie, a ja napisałbym tak prymitywny komentarz jak
@NGXZ:
Szanowny Panie,

skoro Pan nie jest w stanie zrozumieć tego, jakim jest Pan bucem, pozostaje mi skończyć tą dysputę. Rozmowa z Panem, to jak gra w szachy z gołębiem - nieważne, jakie argumenty bym Panu przedstawił, to Pan i tak je zignoruje, zapaskudzi Pan dyskusję i będzie Pan przekonany, że ma Pan rację. Proszę się odezwać dopiero po zapoznaniu się z elementarnymi zasadami dobrego wychowania!

Z poważaniem
Uczony Intelektualny