Wpis z mikrobloga

Hej @lakukaracza_ zapoznałem się pobieżnie z Twoją twórczością tu na wykopie i mam trzy całkiem poważne pytania. Byłbyś tak miły i zechciał mi odpowiedzieć bo ciekawość. Pisałeś że jesteś górnikiem dlatego nie sposób nie zapytać:

1. Wspominałeś kiedykolwiek kolegom w łaźni o tematyce LGBT?
2. 4 grudnia siedzisz w domu czy celebrujesz święto ku czci patronki górników św. Barbary?
3. Byłeś już u dyrektora swojej kopalni, żeby pozdejmowali napisy SZCZĘŚĆ BOŻE?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam!

Pobierz L3stko - Hej @lakukaracza_ zapoznałem się pobieżnie z Twoją twórczością tu na wykopie...
źródło: comment_qxVIXxcJj9Ha8IfkLJxp5cAMhaWQS8bm.jpg
  • 34
@L3stko:

1. Wspominałeś kiedykolwiek kolegom w łaźni o tematyce LGBT?


Nie, ale plecy im myje ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chociaż już od kilku lat mało mnie na łaźni bo w biurze pracuje.

2. 4 grudnia siedzisz w domu czy celebrujesz święto ku czci patronki górników św. Barbary?


Sedze w domu. Nigdy nie byłem na imprezie barbórkowej, ani na mszy z tej okazji. Tyle co moja różowa tradycyjnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@norivtoset:

ktoś kto nie wierzy w boge mówi np szczęść Boże

Ale rozróżniaj zwykłego ateistę, który po prostu w dupie ma wiarę w bogów, a antyklerykała który non-stop pluje na wszystko, co z KK czy Bogiem związane. Bo w tym momencie to jest właśnie hipokryzja, że na wykopie wielki Pan i on to katoli by najchętniej wybił, a w pracy grzecznie mówi Szczęść Boże XD
@L3stko: przeciez @lakukaracza_ to classic troll. Znasz jakiegoś katolika który z takim pietyzmem przegląda codziennie wszystkie artykuły na frondzie czy innych katolickich stronach? XD Poza tym z takimi poglądami to już pierwszego dnia by go ślązacy wywiezli na hałde XD