Wpis z mikrobloga

Kurde ale się zajarałem tym nowym Proceedem 1.6 T-GDi 204 KM 7DCT. No magia :D Czas zacząć odkładać!
#kia
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arturro94: muszę uzbierać trochę kapitału :D i ustabilizować sytuację z dodatkowym źródłem dochodów, więc pewnie mi jeszcze dobre 10-12msc zleci xD. Za to będę dużo YT oglądał i się jarał :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Dudek89 to fakt również robiłem takie porównanie. Za cenę Pro można wziąć Optime 1.6 T-GDI z też niezłym wyposażeniem. Zależy kto czego potrzebuje ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Arrival 187cm
Żona 175cm i w Audi A4 B6 jest jej z tyłu niewygodnie jak jeździ z synem. Kwestia zagospodarowania tylnej przestrzeni, bo w Skodzie Rapid, znowu miejsca i dla mnie jest wystarczająco, a nawet dużo.
  • Odpowiedz
@Dudek89: Ja szczęśliwie jestem wzrostu Twojej żony ;). Moja też. W przyszłym tyg pojedziemy się przymierzyć do proceeda. Mając 187 cm pewnie rzeczywiście ciężko by mi było w kompakcie.
Moja też ma tam z córą jeździć. Szacujesz, ze fotelik by wszedł bez problemu?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Arrival fotelik myślę, że wejdzie. W A4 jeździ na bazie wszedł bez problemu.

Ty będziesz bardzo zadowolony z przodu :D żona myślę, że już mniej. Dodatkowo weź koniecznie wózek i z jakieś dwie reklamówki większe (np. zabawek) aby zrobić test bagaznika.
  • Odpowiedz
@Dudek89: Obecnie jeździmy autem miejskim i się mieścimy, więc wszystko od kompakta w górę będzie sporym skokiem jakościowym ;). Wózek wezmę. Gdyby nie rodzina to bym to auto zamówił w ciemno bez jazdy próbnej (w moim mieście możliwa dopiero od marca) :D A tak to przychodzą mysli, że za 120k to już dużo większe auto się kupi, albo zwykłego kompakta w kombi na wypasie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Arrival dlatego zacząłem patrzeć na Optime. Sedan 121, Kombi 127. Wersja L z pakietem technicznym i lakierem. -6% za grupę zawodową. I myślę z 2% by na mordę jeszcze ugrał ;D
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Arrival u mnie znowu bez problemu z miejscem parkingowym w pracy, wiec mi zależy na większym aucie ze względów bezpieczeństwa, często muszę dojeżdżać w różne miejsca na dyżury i mimo, że kilometrów aż tak dużo nie robię, tak stosunkowo dosyć dużo czasu w aucie spędzam
  • Odpowiedz
@Dudek89: W pracy/domu u mnie też spoko. Ale jeśli muszę pokręcić się po mieście to mnie trafia większym autem.
No zobaczymy, przymierzę się, przymierzę baby i to będzie najlepszy test ;d
  • Odpowiedz
  • 0
@Arrival napisz później jak wypadł test bo jestem w podobnej sytuacji. Na FB ludzie coś marudzą że dźwięk wydechu może być uciążliwy. Szczególnie dla osób z tyłu. Trzeba się przejechać i ocenić.
  • Odpowiedz
@n1craM: Jechałem Proceedem GT z automatyczną skrzynią biegów i potwierdzam - dźwięk wydechu nawet w trybie normalnym (czyli z zamkniętymi klapami i bez wspomagania z głośników) jest męczący.

Na trasie go aż tak bardzo nie słychać, skrzynia dość szybko wbija wyższe biegi, obroty spadają i gdy są utrzymywane na względnie stałym poziomie (bez dynamicznych wyprzedzeń) to delikatny szum wiatru spokojnie zagłusza ciche buczenie wydechu. Natomiast w mieście jest moim zdaniem
  • Odpowiedz