Wpis z mikrobloga

@Skura_zOgura: oj fakt. studia to taka napinka dla innych napinaczy "jestem my-gy-ry" "och panie my-gy-ry, jak ja pana wielbie i szanuje"
a najczęściej to są zwykłe ciemniaki bez doświadczenia.
ale studia też dają jakiś prestiż, tylko, że każą Ci się zmienić. i to nieodwracalnie.
zastanów się nad rzuceniem studiów, ale pracę zmień.
@Skura_zOgura myślę że jeśli jest tak jak piszesz że ta "nowa" firma jest liderem i tak prężnie się rozwija to mógłbyś w niej pogadać z przełożonym i np w ramach pracy mgr coś dla nich zaprojektować nawet. Dostaniesz premie, nauczysz się dużo i jeszcze tytuł na całe życie xD jeden profesor mi kiedyś powiedział ze przed trzydziestką rób jak najwięcej, ucz się i pracuj na maxa bo jak się pojawi żona, dziecko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@drlect3r: No jasne, że tak. Niestety aby dowiedzieć się niektórych rzeczy trzeba mieć dzień dłuższy o 1h - studia są takim wydłużeniem tygodnia pracy w tym wypadku. Przykładam się i czuję ze da mi to wiele, lecz życie jest na tyle nieprzewidywalne, że przyjmuję do wiadomości przymus zrezygnowania z nich.
@CRJSM: To by było spełnienie marzeń, niestety wszystko jest niewiadomą. Chodź PW kolego.
@GrammarNazi: Jest okej, ale na tyle