Wpis z mikrobloga

Uwaga, wjeżdża wazelina!

Dzięki wszystkim za jakże ciekawie spędzony czas, począwszy od piątku wieczór (bifor), przez sobotnie popołudnie (skoki) jak i wieczór (party) :D

Zdecydowane podziękowania należą się organizatorom tego zamieszania: @MasterSoundBlaster, @krzesimir oraz @idol89 (przede wszystkim za to, że poświęcił się i siedział na skokach, zamiast Wam pomagać, żeby ludzie nie chcieli wbijać przed czasem do lokalu #pdk). Szacun Wy i wszyscy, którzy Wam pomagali. Organizacja super, jestem pod wrażeniem że Wam się chce!

Wszystkich ludzi, z którymi gadałem, nawet nie próbuję wymienić tutaj, bo trochę ich było a po drugie nie mam dobrej pamięci do nicków ;D Dzięki ludziska, było "w pytę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję bardzo serdecznie za nagrody, które udało mi się wygrać, sponsorom, a więc @BarONkrakow, @Traficar, @PlanetPlus i innym, których pominąłem :)

Osobne podziękowania należą się @bkwas - obserwuję Twój tag i nie sądziłem że już się dorobiłeś nazwy firmy i strony na fejsie :D Patrzę, jakiś wypaśny wisiorek w którejś z nagród, i sobie myślę - o, ktoś zrobił konkurencję kwasowi, wchodzę na fejsa i widzę znajome zdjęcia :D Powiem Ci, że jakość klasa!

@krzesimir, czekam aż jakiś zdolny mireczek przerobi mojego mema na wersję cyfrową i puści w świat, zobaczymy czy #bedziebanczyniebedzie xD

#krakowskiewykopparty
Pobierz noriad - Uwaga, wjeżdża wazelina!

Dzięki wszystkim za jakże ciekawie spędzony czas...
źródło: comment_IMujFPxMKvW9qF1I3xPQOiOpJzoI4Ux2.jpg
  • 8