Wpis z mikrobloga

Typowa złotówa jest typowa. Brainlet.jpg Janusz wrzucił ten wpis zdjęcie stłuczki gdzie w zasadzie nie wiadomo kto z kim się zderzył, opatrzył to komentarzem, że to imigranci z ubera i ich codzienność. Tylko legalne taksówki xdddd a jak się gościowi wypomniało zdarzenie i codzienność cierpów z tego tygodnia https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,dachowanie-na-wawelskiej-ogromny-korek,284541.html oraz, że złotówy to w dużej części gnidy i oszuści bez żadnych kwalifikacji i największym ich problemem jest przejrzystość ubera czy taxify i tylko dlatego tak im dupa pęka to usunął mi komentarze bo już nie pasowało to do jego narracji ( ͡º ͜ʖ͡º) brawo @Krowa_i_kurczak potwierdziłeś to co wszyscy już od dawna wiedzą, zdobywasz odznakę uber=HIV
#taxi#taxi #taxify #uber #warszawa #bekazpodludzi
m.....k - Typowa złotówa jest typowa. Brainlet.jpg Janusz wrzucił ten wpis zdjęcie st...

źródło: comment_cpdTeiFX0JBN0OdPMos0q5JqDq9UqI9X.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • 0
@Robert_K doedukuj się na tych postojach. Za 100x nawet małpa złapie.

Zgodnie ze stanowiskiem sądów, kompetencja w zakresie ujawniania wykroczeń, ścigania ich sprawców i kierowania wniosków do sądu o ukaranie przysługuje Policji. Natomiast ogólną kompetencję do kontroli przestrzegania przepisów w zakresie przewozu drogowego, zgodnie z ustawą o transporcie drogowym, posiada Inspekcja Transportu Drogowego, która w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości może nałożyć wysokie kary administracyjne. My, jako urzędnicy miejscy, możemy kontrolować tylko licencjonowanych
  • Odpowiedz
@myrmyrek tak się jedzie po taksiarzach w Polsce, że podświadomie będę unikał ich po przyjeździe do Polski. Z tego co czytam to ponad połowa w Polsce to naciągacze i oszuści. Tutaj trafiłem tylko na jednego takiego. Ponad sto przejazdów i tylko jeden naciągacz/oszust (no chyba, że stawki ma takie). Wszyscy mili, kulturalni, auta zadbane. Widać w Polsce jeszcze się wąsaci staruszkowie ze swoimi mercedesami trzymają.
  • Odpowiedz
@myrmyrek: nic nie #!$%@? jak jebiacy janusze w taxi, ile bym nie zamawiał i mówił przez telefon ze chce z karta, to #!$%@? Janusz zawsze ma problem i prychają karta ? XD tak karta bo mnie nie oszukacie wąsate dzbany
  • Odpowiedz
@Krowa_i_kurczak: ej tak chciałem tylko powiedzieć ze za 10 min przyjeżdża po mnie uber. Potem z centralnego tez uberem jadę do hotelu. Może się #!$%@? może nie, ale wąsatemu Januszowi zarobić nie dam. Chociaż miałbym to przypłacić życiem

  • Odpowiedz
@myrmyrek no ja mam wrazenie ze wlasnie Uber i Taxify sie cofaja przez to jakich kierowcow zatrudniaja. Ja juz sie boje jezdzic z hindusami i ukraincami bo po prostu nie umieja jezdzic i gubia sie na zjazdach nawet z wlaczona nawigacja. Meczy mnie juz to ze jak jade z takim to musze non stop nadzorowac czy zaraz czegos nie #!$%@? i nie skreci nie wiadomo gdzie.
  • Odpowiedz
@myrmyrek: ostatnio chciałem wziąć takse z dworca w Słupsku, pytam się jednego kierowcy o płatność kartą, mówi że nie ma u niego terminala. Pytam się drugiego i wyraźnie widzę terminal, kazał mi iść wybrać pieniądze z bankomatu, ostatecznie poszukałem przystanku autobusowego. Jedyne miasta w których jestem gotów wziąć taksówkę to moje rodzinne, bo tam niezależnie od trasy po mieście cena jest zawsze taka sama, czyli 9 zł i ewentualnie Toruń
  • Odpowiedz