Wpis z mikrobloga

Typowa złotówa jest typowa. Brainlet.jpg Janusz wrzucił ten wpis zdjęcie stłuczki gdzie w zasadzie nie wiadomo kto z kim się zderzył, opatrzył to komentarzem, że to imigranci z ubera i ich codzienność. Tylko legalne taksówki xdddd a jak się gościowi wypomniało zdarzenie i codzienność cierpów z tego tygodnia https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,dachowanie-na-wawelskiej-ogromny-korek,284541.html oraz, że złotówy to w dużej części gnidy i oszuści bez żadnych kwalifikacji i największym ich problemem jest przejrzystość ubera czy taxify i tylko dlatego tak im dupa pęka to usunął mi komentarze bo już nie pasowało to do jego narracji ( ͡º ͜ʖ͡º) brawo @Krowa_i_kurczak potwierdziłeś to co wszyscy już od dawna wiedzą, zdobywasz odznakę uber=HIV
#taxi#taxi #taxify #uber #warszawa #bekazpodludzi
m.....k - Typowa złotówa jest typowa. Brainlet.jpg Janusz wrzucił ten wpis zdjęcie st...

źródło: comment_cpdTeiFX0JBN0OdPMos0q5JqDq9UqI9X.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@Krowa_i_kurczak: otóż nie mój drogi. To jest coś czego przeciętna taksówkowa głowa nie potrafi zrozumieć. Ale ze mam chwile jadąc wygodnym uberem To Ci spróbuje to wylozyc. Wolny rynek działa tak, ze ja jako konsument wybieram najlepsza usługę w najlepszej cenie. Na jakość składa się trochę więcej rzeczy niż cena. jeżeli miałbym jechać z #!$%@? o głupotach Januszem w 20 letnim mercu, to wole dopłacić. Analogiczna sytuacja dotyczy braku aplikacji,
  • Odpowiedz
@Krowa_i_kurczak: dalej nie maja tej przewagi jaka ma uber, tj globalna pozycja i apka działająca na całym świecie. Nie chce i nie będę korzystał z 10 aplikacji. Mam jedna, nigdy problemów z nią jak i z obsługa klienta nie miałem. Wiec i zmiany nie przewiduje.
  • Odpowiedz
@Krowa_i_kurczak: a co mnie #!$%@? interesują inni? Mówię o swoich odczuciach i swoich doświadczeniach. Urbanlegend o gwałcących pakistanczykach w uberze mnie tak samo średnio obchodzi jak nowa flota w korporacji X. Z uberem problemów nigdy nie miałem (a nawet jeżeli to reklamacja była rozpatrywana w 24h zawsze na moja korzyść) z Taxi za to mam problemy zawsze jak do niej wsiądę. Tyle z mojej strony
  • Odpowiedz