Wpis z mikrobloga

Dziecko w wieku 6-9 lat ma rozumieć pojęcie akceptowalne współżycie, akceptowalny seks czyli odbywany dobrowolnie za zgodą obu osób.

Dziecko w wieku 9 - 12 lat ma umieć negocjować w sprawie przyjemnego bezpiecznego seksu z partnerem.

PRAWAKI: [HURR DURR PEDOFILIE WPROWADZAJO XDDD]( https://www.wykop.pl/wpis/39168607/https-www-wykop-pl-cdn-c3201142-comment-u5ctcscf2z/)
Możecie mi napisać, co jest złego w tych 2 punktach i jak to się odnosi do pedofilii?
Bo po raz kolejny odnoszę wrażenie, że jakiś słaby typ z uprzedzeniami musi się wyżyć w internecie na kimś i od razu homo=pedofil.
Nie rozumiem, lepiej żeby dzieci nie wiedziały o tym czym jest seks i to, że należy szanować drugą osobę?
W czasach internetu to jest przecież nierealne, a moim zdaniem lepiej jakby dowiedziały się tego od nauczyciela niż z dziwnych stron internetowych lub, co gorsza, od prawaków na wykopie XDD
W ogóle sugerowanie że ww. punkty wprowadzą pedofilię do szkół jest żenujące, to tak jakbym napisał, że JEZUS CHRYSTUS BYŁ ALKOHOLIKIEM BO ZAMIENIAŁ WODĘ W WINO.
#gownowpis #zalesie #urojeniaprawakoidalne #4konserwy #neuropa #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
c.....u - >Dziecko w wieku 6-9 lat ma rozumieć pojęcie akceptowalne współżycie, akcep...

źródło: comment_BcOrUQRtAotZxCAlIJMw4TmTEzZMmFHk.jpg

Pobierz
  • 23
@czikapu: Bo kiedyś proszę pana to chłopcy z chłopcami w klasie byli,a dziewczyny z dziewczynami i my nie wiedzieli o sexie. I to było normalne te męskie przyjaźnie, a teraz ohyda jakieś te edukacja seksualna, żeby wiedzieli jak się zabezpieczać toć to grzech. Jak mawiał wybitny polityk, który nie umie przejść przez próg: 'Wolę, żeby moje dziecko trafiło w ręce edofila co po pupie poklepie niż, żeby poszło na edukacje seksualistyczno'
@czikapu z tym 9-12 mogę się zgodzić, ale 6-9 lat? Naprawdę? Pozwólmy dzieciom bym dziećmi. Odpowiedzialny rodzic zadba o to i będzie montował różne blokady rodzicielskie i stosował ograniczenia internetu dla takich brzdąców 6-9. Ja uważam że edukacja seksualna w wieku 6-9 to jest za wcześnie. I tu nawet nie chodzi o jakąkolwiek postępowość, ale powinny być jakiekolwiek granice moralności...
@czikapu niech będzie edukacja seksualna w szkołach, to jak najbardziej pozytywna rzecz. Ale może trochę później? Wydaje mi się, że przedział 6-9 lat to trochę za wcześnie na mówienie o seksie, szczególnie ta dolna granica. Poza tym każde dziecko jest inne, więc trudno określić dokładnie w jakim wieku powinno się je zacząć edukować na ten temat.
@czikapu: mniej więcej tyle co jakby uczyć dziecko jak to jest walić wódę z gwinta, niby wprost nie chodzi o to żeby to dziecko tak robiło ale jednak tego nie robimy i trzymamy zakaz kupowania alkoholu od 18 lat. Seksualizacja młodego cżłowieka to pewnie bardziej złożona sprawa niż picie alkoholu i trzeba więcej czasu do namysłu jak to zrobić
@czikapu Jeśli rozmawiałbyś z dziecmi w tym wieku na takie tematy to jesteś chorym człowiekiem.

Seksualizacja młodego cżłowieka to pewnie bardziej złożona sprawa niż picie alkoholu i trzeba więcej czasu do namysłu jak to zrobić


@stan-tookie-1 Wcale nie robić. Niech raz się obcy ludzie, państwo i lewica #!$%@?ą od sfery intymnej człowieka. "Naprawianie" czegoś co działa i nie wymaga ingernecji. Ani nie mamy epidemii chorób wenerycznych, ani jakieś szalonej liczby nastoletnuch ciąż.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czikapu: to jest złego, że nie życzę sobie, żeby moje hipotetyczne 10 letnie dziecko, było uczone, jak się targować w sprawach seksu, żeby z pedofilii starszego Pana też mieć przyjemność xd ono powinno byc uczone, że to jest bezapelacyjnie zle.
@czikapu: dziecko w wieku 6-9 lat nie musi w ogóle wiedzieć co to jest seks. Gdybys znał jakieś dziecko, to wiedziałbyś, ze jedyne, co wyniesie z zajęć o współżyciu to HAHA SIUSIAK. Sześciolatek nie myśli jak dorosły, kieruje się zupełnie inna logika i zajęcia o seksie mogą mieć efekt zupełnie odwrotny od zamierzonego. Na wszystko przyjdzie czas, a szkoła podstawowa to zdecydowanie za wcześnie.