Wpis z mikrobloga

#help ktoś coś. Zakupiłem kontroler Mocute 054 głównie z myślą używania po kablu do pc, nie działa w ten sposób, ale uj, działa po bluetooth - a no właśnie nie do końca, pc widzi urządzenie i nawet w NFU2 działa jako kontroler, ale w innych grach totalnie jest niewidoczne. Co muszę doinstalować żeby gry to widziały? Do padów od ps4 miałem DS4Windows ale z kolei ten nie widzi tego pada. #pady #gearbest #konsole #pcmasterrace ##!$%@?
  • 4
@beer_man: A w instrukcji nie ma przypadkiem wzmianki o specjalnym trybie pod windows? Miałem mocute 050 i co prawda używałem tylko do telefonu, ale w instrukcji było coś o różnych trybach: android, IOS, android(MTK) i windows.
@Hatam: Ano nie ma, sparować z windą się udało, tyle że w grach dupa. Myślę że trzeba jakiegoś emulatora czy kij wie jak to się zwie żeby gra to jako kontroler widziała, ale nie mam punktu zaczepienia jak szukać.
@Hatam: Niestety ale to również nie jest użyteczne, ale dzięki za chęci. Przypuszczam że problem leży w samym padzie i jest to do obejścia, ale trzeba poszukać jak