Wpis z mikrobloga

@pokey: ich informacja o zmianie maszyny do mieszania/rozdrabiania jest jak najbardziej wiarygodna o czym pisałem od razu po filmie Czerniewicza. Póki co widzę, że jedna osoba na YT to rzetelnie wyjaśniła
Kasahara - @pokey: ich informacja o zmianie maszyny do mieszania/rozdrabiania jest ja...
  • Odpowiedz
@urak666: raczej to tak nie działa szybko, na praktykach ze studiów (towaroznawstwo) byłem praktykantem jako kontroler jakości i akurat zajmowano się w zakładzie produkcją przetworów i czasem nawet dwa tygodnie trzeba było czekać na wyniki z labu (zależy co, bo czasem od ręki/kilka dni)

Nie mniej przestroga, aby umieszać takie coś na stronie na starcie. Z drugiej strony te firmy co maja to zazwyczaj sprzed kilku lat, ba cała branża tak
  • Odpowiedz
@urak666:

Czerniewicz odpisał na to na swoim fb - uważa, że takie badania są niewiarygodne. ()


XD. Wiadomo. Eurofins, jedno z największych laboratoriów sfałszowało wyniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kasahara:

No to chyba teamnatural będzie miał mały problem.

raczej to tak nie działa szybko, na praktykach ze studiów (towaroznawstwo) byłem praktykantem jako kontroler jakości i akurat zajmowano się w zakładzie produkcją przetworów
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara ta gadka o porach roku brzmi trochę jakby się czegoś spodziewali ( ͡º ͜ʖ͡º) ale wygląda ze sportdefinition guro czerniweicz dołem
  • Odpowiedz
@Kasahara: wiem dokładnie ile takie procesy trwają, bo pracuje w branży. Niezależnie od tego, czy Czerniewicz miał rację, czy nie to nie idzie się na takie internetowe wojenki.
  • Odpowiedz