Wpis z mikrobloga

Nie znam się na pracy doradcy kredytowego, poza tym że doradza w kredytach.
W moim przypadku tylko jeden bank może udzielić mi kredytu. @mBank to Wy, więc może pomożecie w odpowiedzi :)

A więc jak znaleźć dobrego doradce?

1. Moja rola to donieść dokumenty i czekać.
2. Jest jeszcze zbywca, czy doradca "opiekuje się nim" tj. ponagla w dostarczeniu dokumentów?
3. Jest jeszcze bank. Podobno są doradcy, którzy mają dobre stosunki z jakimś konkretnym bankiem i mogą znacznie przyspieszyć proces wydania decyzji. @mBank odpowiedzcie na ten punkt i polećcie jakiegoś doradce.

#kredythipoteczny #kredyt #doradcakredytowy #dom #nieruchomosci #mieszkanie #finanse
  • 6
  • Odpowiedz
@itpr: Sprawdź swoją zdolność jeszcze tutaj: https://www.morizon.pl/finanse/ może akurat znajdzie się jeszcze jakiś bank alternatywny.

1. Tak to raczej wszędzie działa.
2. Myślę, że 50/50. Zależy też od banku jakich dokumentów oczekuje, aczkolwiek rola doradcy kredytowego kończy się na umówieniu Ciebie w konkretnym oddziale banku na podpisanie umowy kredytowej (więc widzisz go 1-2 razy w życiu).
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@karid jest tylko 1 bank, który da mi taki kredyt. A ja w ogóle o to nie pytałem. Na najważniejsze rzeczy (punkt 2 i 3) nikt nie odpisał, wypok ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zrobie kolejny wpis tym razem specjalnie dla was
  • Odpowiedz