Wpis z mikrobloga

#praca #pracbaza #socjal #mlm #fm Załączyłem hash pracbaza abyście widzieli na kogo właśnie tyracie. Często widzę pociski na 500+ madki (ja również mam swoje zdanie na ten temat, podobne do większości), ale #!$%@? mnie bardziej, gdy chłop 30letni, który jest na pseudo rencie nabija się wszędzie z pracy na etacie, gdzie właśnie ludzie, którzy na nim są jebią na takiego cwela. MLM FM- sprali mu mózg totalnie :D, koleś nie ma pojęcia o niczym poza pobieraniem socjalu, nie pójdzie nigdy do roboty, bo jest #!$%@? w FM (tak serio, to jest tam zwykłą #!$%@?ą), powiedzieli mu, że rozwija jakieś strony internetowe czy coś, no ogółem człowiek porażka.
Wyjaśnijcie mi jedno, jak to działa w tych MLM, że robią jakieś spotkania grupowe, przyjeżdża sporo osób, gdzie jakieś 80% pewnie ze #!$%@? umysłowym, a ta sieć się rozwija?
KrzyDe - #praca #pracbaza #socjal #mlm #fm Załączyłem hash pracbaza abyście widzieli ...

źródło: comment_ruidiKl1IueTmv256xwkb3oMgOWgj14p.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@KrzyDe: Debile rekrutują debili obietnicą tego że PIENIĄDZE BĘDĄ SAME DLA CIEBIE PRACOWAĆ ZOBACZ JAK a potem to już działa w oparciu o spiralę wyparcia, że no tyle czasu i pieniędzy w to włożyłem ale wypłata już za rogiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KrzyDe chyba w każdym "biznesie" tego typu hajs robi się na rekrutowaniu ludzi, którzy na wstępie muszą wybulić siano na próbki czy inne gunwo, potem chodzą po ciociach i babciach, wciskając im produkt, sami zrekrutują parę osób i koło się zatacza. Oczywiście w międzyczasie maja wyprane mózgi na tych niby szkoleniach (prowadzonych przez kretynów, którzy najmocniej w to wierzą) i myślą, że to ich droga do sukcesu xD
  • Odpowiedz