Wpis z mikrobloga

#gry #apexlegends #origin #ea
Polecam wszystkim zmienić hasła i sprawdzić konta. 10 minut temu dzwoni do mnie kumpel że gram w APEX + jakieś chińskie znaczki. Szybko wbiłem widzę "konto jest zalogowane". Zmieniłem hasło i maila na ten moment miałem 5 prób logowania. Będę dzwonił do EA o 12 jak ruszy ich infolinia i mogę wstawić posta co się dowiedziałem.

źródło: comment_IQYcABazPo0pewyT8PKmDUMduxcJs2sT.jpg
  • 16
@bronsky: Najdziwniejsze jest to że mam wszystkie konta z innymi hasłami, mam autoryzacje SMS i Autenticatory po ustawiane. A jednak dziwnym trafem jakiś azjata się wbił na moje konto. Co bardzo mi nie odpowiada bo jestem streamerem mam dość dużo gier i swoich danych tam. Kompa mam czystego świeżo formatowanego. Jakiś czas temu próbowali mi zrobić konto Epica i Uplay. Po przeprawach z Ubi zacząłem się dokładnie zabezpieczać przed tym. A
@Nerax123: mi tez poresetowali konto indiance nie mając dostępu do maila/telefonu. moim zdaniem w supporcie siedzą ludzie którzy wyciągają konta i je sprzedają
@Nerax123: Nie bierz randomów do znajomych. Wydaje mi się, że to wina origina. Ja miałem sytuację dawno bo dawno w czasach BF3, ale może dalej działa. zaakceptowałem jakiegoś typka do friendów w trakcie grania. Hype na bf'a minął. Przestałem grać no ale po jakimś czasie się zachciało. Gdy się logowałem po chwili mnie wyrzucało z rozgrywki i tak w kółko. Zacząłem drążyć i po sprawdzeniu historii gier okazało się, że kiedy
@Nerax123: miałem taki problem ze ktoś mi wszedł na konto jak grałem w bfa4
Kolega mi pisze ze dlaczego nie chce z nim grać i nie odpisuje mu na originie, ja próbuje się zalogować, jest ok, wchodzę na battleloga a tu konto zablokowane, dzwonię do supportu, całe konto wypisane cyrylicą, ale koleś szybko pomógł i aktualnie nie mam problemów