Wpis z mikrobloga

Heja wszystkim.
Proszę o odpowiedź na pytanie ?
Co sądzicie o wrzuceniu tu zbiórki, która jest na www.siepomaga.pl, dla osoby, której nie znam w ogóle (oprócz tego że pracuje w mojej firmie ? ) Czy jest to w ogóle legalne ? O zbiórce dowiedziałem sie z intranetu naszej firmy.
Ogólnie sytuacja jest taka, że mają chorego 2 letniego synka na raka. Ja sam już wysłałem im darowizne przez ta stronkę, ale chciałbym zrobić coś więcej. Prosze więc o rade czy to w ogóle legane wrzucać taki wpis (z linkiem do zbiórki) bez ich wiedzy.

A co do samej sytuacji to chciałbym im pomóc, bo sam nie tak dawno temu mieliśmy z żoną mega nerwowy okres w życiu. Urodziła nam sie córka po wielu powikłaniach z wadą serca - na szczęście odbyło się bez "większych" kosztów i wszystko udało nam sie pokryć z naszej kieszeni. Córka już rośnie i wszystko wskazuje, że będzie zdrowa. Oni maja dużo gorzej. Potrzebuja do kwietnia zebrać jak dla mnie ogromną kwotę 500 tyś. zł. Codziennie zaglądam na ich stronkę na siepomaga i widzę, że już bliżej niż dalej do celu. Na ten moment brakuje im ok. 168 tyś.

Prosze o rozsądne odpowiedzi.
Dzięki

#siepomaga #kiciochpyta #zwiazki #rakcontent #wykoppomaga #polska
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach