Wpis z mikrobloga

księża mają kontakt tak z chłopcami jak z dziewczynkami.


Pokazałem ci na przykładzie, że to nie jest prawda, a ty mimo tego - już bez żadnego przykładu, wytłumaczenia czy dowodu - twierdzisz, że jest inaczej. To jest po prostu głupie zachowanie z twojej strony.

O, to jest dobre! xD


Tu jeszcze lepiej, odpowiedź bez jakiekolwiek zawartości merytorycznej. Po prostu zlepione ze sobą słowa, równie dobrze mógłbyś poszczekać albo pomiauczeć, taki sam wkład
@L3stko: #bekazkatoli to tag, w którym można się ponabijać z absurdów religii, powiedziałbym nawet, że wszystkich, a nie tylko katolickiej. Jak komuś to przeszkadza to niech da tag na czarną listę i po sprawie.
To, że często tam się pojawiają nawiązania do pedofilii wśród księży to tylko pokazuje skalę problemu.
Pokazałem ci na przykładzie, że to nie jest prawda, a ty mimo tego - już bez żadnego przykładu, wytłumaczenia czy dowodu - twierdzisz, że jest inaczej. To jest po prostu głupie zachowanie z twojej strony.


@Hound: księża mają kontakt z dziewczynkami w szkole, na oazach, Dzieciach Maryi itp. i w końcu w wielu parafiach do mszy świętej służą ministrantki.

Tu jeszcze lepiej, odpowiedź bez jakiekolwiek zawartości merytorycznej. Po prostu zlepione ze
@L3stko:
1. #bekazkatoli to jest tag żeby cisnąć bekę z katoli, a nie naprawiać świat. Trafiają tu też przypadki księży pedofilów, bo trochę się to wiąże z tym, że wielu katolików udaje że problemu nie ma i że to "lewacka nagonka". Każde znalezisko z księdzem pedofilem jest od razu zakopywane przez #4konserwy. Jest też tag #pedofilewiary, ale małe zasięgi.

2. Jak napisał Hound, chyba nic nie czytałeś na temat
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@L3stko: Ależ ja jestem antysemitą, szczególnie po tym co Żydzi ostatnio odwalają i mam z nich beką i z ich głupich zwyczajów. Jestem też islamofobem i uważam islam za zagrożenie dla Europy i także mam z nich bekę. Popularność #bekazkatoli wynika z tego, że w Polsce problemem nie są muzułmanie, tylko fanatyczni katole. Możemy cisnąć bekę z fanatycznych Hindusów, ale to nas tak bardzo nie rusza.
Nikt, poza heheszkami, nie robi