Wpis z mikrobloga

@riley24 jest powtórzenie w tym zdaniu;
W jej żołądku znaleziono 50-70 tabletek nasennych, które nie zdążyły się w pełni wchłonąć się do krwi. 

Lubię Twoje historie, ale czasem widać, że niektóre zdania są tłumaczone z angielskiego. Ale to może takie moje zboczenie zawodowe xD
  • Odpowiedz
  • 10
@riley24 szpieg pochodzenia niemieckiego zęby złote co znaczy że zostały wcześniej wybite podczas jakiejś akcji to nie było samobójstwo tylko zapewne egzekucja wydaje Mi się że ktoś jej szukał znaleźli ją i dali jej wybór jej rodzina zginie albo połyka tabletki spalili ciało żeby trudniej zidentyfikować zwłoki
  • Odpowiedz
@riley24 czytając tą historię przyszła mi myśl że to Pani szpieg. Na końcu złote zęby. To najprawdopodobniej niemiecki szpieg rosyjskiego pochodzenia. Pewnie była już niewygodna i ktoś pomógł.
  • Odpowiedz
@riley24: aha....
tldr: jakies cialo, tabletki nasenne w bruchu, podpalone, dziwne zeby, moze pochodzila ze srodkowych niemiec, moze byla szpiegiem.
Tyle.
Super...
gdzie stary content, ktory czytalo sie >5min i o ktorym czlowiek myslal przez reszte dnia (ಥಥ)
  • Odpowiedz
@riley24: O co chodzi z tym rybakiem i policjantami?

Na policję zgłosił się również pewien rybak, który zeznał, że widział kobietę podczas prób nowych rakiet wojskowych w Zachodniej Norwegii. Podobno kilka dni po tym zeznaniu kilku policjantów miało do niego podejść, przekazać nóż i pistolet i powiedzieć „Uważaj na siebie”.
  • Odpowiedz