Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was pamięta może jak zachowywały się ceny telefonów z serii galaxy w przedsprzedaży, w premierę, po premierze i np po pół roku? Na ten moment w przedsprzedaży Galaxy s10 3299 zł i nie mam jakiegoś ciśnienia strasznego na zmianę telefonu ale z drugiej strony jak ma kosztować za 3 miesiące stówkę mniej to zamawiałbym od buta :P #samsung #galaxy #galaxys8 #galaxys9 #galaxys10 #android
  • 26
  • Odpowiedz
@NieMogiem: geniusz! dzięki :))
edit.1, nie potrafie xD
edit.2. sprawdziłem na skąpcu i wielkie dzięki Stary! ;)
Dla potomnych:
Na przykładzie Galaxy S9 w marcu cena wynosiła 3600 zł a pod koniec maja już tylko 2600 zł!!!
btw. jestem w szoku
  • Odpowiedz
@matteusz89: @Shafter92: wybaczcie, przyznaję że na szybko sprawdzałem. A s10e to jakas w założeniu mocno biedna wersja na którą nie warto patrzeć? coś na zasadzie tych biedniejszych galaxy cośtam tylko niby "s"? :)
  • Odpowiedz
@vivanat aż tak mocno to nie, mniejszy ekran, rozdzielczość, aparaty inne, pulsometru brak i inny czytnik linii papilarnych.
Ale w gruncie rzeczy S8 za połowę tej ceny też da radę.
  • Odpowiedz
@Fristo: pamiętam, że w Styczniu można było kupić S8 za 1799 zł jako normalna cena (bez promocji) i nagle z dnia na dzień cena wskoczyła na 1999 zł i trzymają do teraz.

Obecnie w Empiku jest za 1759 zł.
  • Odpowiedz
@CeZiK_: Na black friday był za 1600, ale chyba z Niemiec.
O, nie widziałem tego, bo na ceneo się nie zaktualizowała ta oferta empiku. Dzięki za cynk. Akurat do empiku mam "bony". Pomyślę wieczorem.
  • Odpowiedz
@matteusz89: właśnie z S8 chciałbym przesiąść się na s10e ale przede wszystkim nie wiem czy nie zmienię na coś niesamsungowego... Miałem tylko iphone, od 4 do 7, po 7 kupiłem Galaxy S8 i wszystko było mega fajnie ale teraz po 1.5 roku użytkowania telefon wyczuwalnie zwolnił... Format nic nie pomogl... Nie chciałbym powtórzyć tej historii
  • Odpowiedz
@vivanat: Dziwne, że zwolnił bo ja mam od premiery s7 wersję flat i nie widzę różnicy w działaniu jak porównuje z nowym s8 dziewczyny. Nawet działa szybciej, niż 2 lata temu co jest mega dziwne..
  • Odpowiedz