Wpis z mikrobloga

Siostra, gówniara jedna nie chce czytać lektury i koniec. Ona, jak twierdzi, streszczenie sobie przeczyta i wystarczy. Całymi dniami ogląda jakichś youtuberów i gra w Movie Star Planet. Świat schodzi na psy.

#zalesie #gownowpis
  • 78
  • Odpowiedz
  • 9
Miałem patent na lektury. Czytałem wszystkie dostępne streszczenia. W każdym streszczeniu były nowe inne informację i tak wiedziałem dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@deryt: Przecież zawsze po przeczytaniu książki można przeczytać streszczenie. Ja tak robiłam ;)


@TheKa:
Ale po co?
Skoro po samym streszczeniu można było zarobić 5?
Jakby jeszcze lektury były ciekawe, to bym zrozumiał. Ale same stare powieści dla dzieciaków nudne jak diabli.
  • Odpowiedz
@Cwelohik rzadkość, im grubsza tym gorzej Krzyżacy - 1 osoba na klase (nawet spróbowałem ale po iluś tam stronach stwierdziłem że to pier...)
coś tam do ok. 200 stron - może 1/4 klasy
  • Odpowiedz
  • 15
@TheKa pamiętam czytanie dziadów... I to że po starceniu czasu na ich przeczytanie dalej trzeba było ogarniać streszczenia bo się #!$%@? zrozumiało z książki XD
  • Odpowiedz
Skąd ja to znam. Moja młodsza siostra identycznie. W ogóle nie przejmuje się ocenami. Mam nadzieje, że to tylko taki okres i się ogarnie ()
  • Odpowiedz