Wpis z mikrobloga

Jak ja lubię #heheszki mojego kumpla... Jestem chyba jedyną (albo jedną z kilku) osobą, która rozumie jego poczucie humoru. Jego rodzice nie rozumieją, jego żona nie rozumie. Gość jest znanym w środowisku krytykiem muzyki klasycznej, więc wszyscy zakładają, że ma kij w dupie. Ale z niego jest śmieszek, tylko humor mocno abstrakcyjny :D.
Kumpel wczoraj poznał chłopaka siostry - okazało się, że ten pracuje w fabryce czekolady i zaczął brylować w towarzystwie: zarzucał ciekawostkami, a to z skąd ściągają kakaowca, a to jak się go obrabia... Uśmiechnięty, pewny siebie. Kumpel słucha i nic nie mówi, mija czas a gość cały czas rzuca nieznanymi czekoladowymi faktami. Mój kumpel nagle wstaje i mówi z totalną powagą, bez nutki ironii ani uśmiechu
- a wiesz jak powstał chocapic?
- eeeeee?
- pewien bogaty farmer miał fabrykę czekolady, pewnego dnia pękła rura i cała czekolada zalała pole przenicy. I tak powstał chocapic!
Mina chłopaka: jakby ducha zobaczył. I chyba myśli, że brat jego dziewczyny jest autystyczny...
  • 36
  • Odpowiedz
@Vermicularis nie jesteś widać tak turbointeligentny jak kolega OP, wysublimowane poczucie humoru nie dla Ciebie, nie rozumiesz abstrakcji.

Serio to żart na poziomie pijanego wujka na imieninach. Już wolę ciekawostki o czekoladzie, przynajmniej coś interesującego.
  • Odpowiedz
@Kapitan-Planeta: Ludzi byli skonsternowani, bo to nie prawda. Kiedyś pasażerowie pewnego samolotu strasznie się zatruli jedzeniem serwowanym na pokładzie i zaczęli okupywać WC, w pewnym momencie przepełnił się zbiornik i kapitan kazał go opróżnić, całe gówno spadło na pobliskie pole pszenicy i puuuł tak powstał czokapik!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kapitan-Planeta: dla mnie spoko śmieszki, ale rzeczywiście, niektórzy mogą się tu dopatrywać Aspergera. Mieszkałem z takim gościem ponad 2 lata, dobry śmieszek ale czasem ogarnąć, o co mu chodziło to było panie złoty, gorsze jak kod enigmy.
Niemniej, zdecydowanie bardziej wolę taki humor niż hehe beka pacz Mati, hop się za babe przebrał XDDD
  • Odpowiedz
@Kapitan-Planeta nie sluchaj się tych ekspertów z góry, żart bardzo spoko.
Chodzi w końcu o nie sam tekst reklamy ale zabawne zestawienie przechwalskich wysrywów bolca siostry z czymś całkowicie odrealnionym lecz znanym.
Koleś zauważył iż jego wiedza nie robi wrażenia i skrycie jest wyśmiewany bo każdy ma to w dupie dx
  • Odpowiedz