Wpis z mikrobloga

Chcielibyśmy przedstawić Wam nasz nowy pomysł na reklamy na Wykopie. Wiemy jak bardzo Was irytują, dlatego zaproponowaliśmy naszym Klientom sponsoring niektórych funkcjonalności. Zaczynamy od miniobserwatorium.

Co sądzicie o takiej reklamie Plusa?
  • 109
szkoda, że na 'większej' wersji Wykopu, brzydko to wyglada :P tzn. bannerek plusa jest

mniejszy od pozostalych
Reklamy nas raczej nie denerwują, bo jak wiadomo są one nieodzownym elementem popularnego serwisu z którym większość użytkowników szybko się oswaja. Naprawdę irytujące są tzw. "wykopy sponsorowane" które to: trudno odróżnić od zwykłych wykopów od wprowadzenia nowego dizajnu; prowadzą najczęściej do dennych artykułów bądź promocji na poziomie niższym niż telezakupy etc; są umieszczane zdecydowanie zbyt gęsto co utrudnia przeglądanie wykopu; promowane są jakby były kierowane do idiotów do których wykopowicze stanowczo nie
A ja z pytaniem - coś dziwnego się z rankingiem dzieje, czy mam pecha? Po weekendzie majowym z pozycji 4## spadłem na 2###. A dziś znalazłem się poza nim. Wiecie, rozbestwiłem się jako bordowiec i czułem niczym nieuzasadnioną dumę, ale mile łechciło to moją próżność :)