Wpis z mikrobloga

Chcielibyśmy przedstawić Wam nasz nowy pomysł na reklamy na Wykopie. Wiemy jak bardzo Was irytują, dlatego zaproponowaliśmy naszym Klientom sponsoring niektórych funkcjonalności. Zaczynamy od miniobserwatorium.

Co sądzicie o takiej reklamie Plusa?
  • 109
Panie szanowny administratorze. To nie jest nic osobistego, ze swojej strony gratuluje sukcesu i pokaźnej sumy na koncie. Nie znaleźliście jednak odpowiedniej granicy i sprzedaliście siebie wraz ze swoją marką - tego już nie cofniecie. Popatrzcie sie na główną i komentarze w wykopach. Oszczędzajcie pieniążki z tych reklam bo kiedyś wam ich zabraknie. Nikt nie będzie chciał reklamy dla portalu dzieci neo :)

Pozdrawiam,
@Potfur: Czy chodzi o to że po każdym wyłączeniu/włączeniu przeglądarki i wykopu czcionka jest ustawiona ta dla ślepych?

@MamDzika: Z tego co gdzieś czytałem/pamiętam co miesiąc się jakoś podlicza działalność użytkownika z całego miesiąca

@Jarasmen: Przyłączam się do pytania mimo że używam adblocka chciał bym wiedzieć jakie kolejne gówno wpychacie użytkownikom w postaci ładnego pudełeczka z niespodzianką...
Mnie się podoba, wygląda prawie jak nieodżałowany Szerlok. Jeżeli ktoś jeszcze byłby gotów zasponsorowac przeglądanie pełnej listy "Obserwowanych" i "Obserwujących", byłoby cudownie ;-)
@paziek: Ach. A to już nie można normalnego bannera jednego czy dwa wrzucić, może jakieś coś od Googla? Digg jakoś sobie radzi nie mieszając nadmiernie w funkcjonalności serwisu. Przeszkadza mi, że zaciera się coraz bardziej podział na to, co jest reklamą, a co zwykłą treścią na stronie.