Wpis z mikrobloga

Chcielibyśmy przedstawić Wam nasz nowy pomysł na reklamy na Wykopie. Wiemy jak bardzo Was irytują, dlatego zaproponowaliśmy naszym Klientom sponsoring niektórych funkcjonalności. Zaczynamy od miniobserwatorium.

Co sądzicie o takiej reklamie Plusa?
  • 109
Ja chcę szerolka i tą niespodziewana radość ujrzawszy swój nick na stronie głównej, Prosieem. Złożę kotka w ofierze..
mnie tam nie irytują... mam adblocka i nawet tło strony zablokowałem bo mi się nie podoba ;] zrobilibyście tło białe a nie jakieś takie ciemno-błękitne bo bez bg-illustration.png wygląda co prawda lepiej niż "z" lecz mogło by być jeszcze lepiej ;]
Jestem w stanie przełknąć każdą reklamę, jeżeli nie jest nachalna. Pod tym względem, Wykop i tak prezentuje się całkiem nieźle.
Pomysł idiotyczny - tak naprawde wykopy sponsorowane nie znikną, tak samo jak i reszta nachalnych reklam. Wiec ładnie zapowiadacie nam ze będzie ich jeszcze więcej. Doprowadzi to chyba tylko na dluzsza mete do tego ze beda uzytkownicy VIP ktorzy beda miec cos, i zwykli ktorzy miec nie beda owego czegoś - bo np sponsor sobie tak zazyczy.Teraz za to jest kolejne okienko zdobione reklamami. Ale to akurat nie jest problem - problemem
Przestańcie pieprzyć! Administracja próbuje już wszystkiego by zadowolić plebs. Oni też muszą zapłacić za prąd, sprzęt, wynajem lokali, domeny, wodę, jedzenie i pensje dla pracowników i wiele innych opłat.

Jak sobie wyobrażacie wykop bez reklam? Przez te wasze głupie protesty poziom wykopu spadł tak nisko, że nie chce mi się tutaj wchodzić. Już nawet pomijając stronę główną ale poziom dyskusji przypomina mi komentarze na o2.pl. Ludzie litości i pomyślcie trochę ok?

Dodatkowo
Poprawcie lepiej ten cholerny błąd z rozmiarem tekstu, który zgłaszam wam od 3 tygodni, a nie wprowadzacie jakieś nowe formy reklam.
I jednak da się zrobić reklamę która będzie reklamą i nie trzeba jej blokować ;-) Jest tylko jeden problem! Jak klikam w belkę wszystko dającego plusa to moja opera otwiera http:/ <- taki adres. Chyba jednak coś jest nie tak? ;-)
Miło, że pojawia się dialog i reakcje na potrzeby użytkowników, szkoda tylko, że trochę późno. IMHO po ostatnich zmianach wielu userów strzeliło focha i narzeka żeby narzekać - ot tak, dla zasady.