Wpis z mikrobloga

@hehenuanek: No, wytłumacz, co dla Ciebie znaczy podwójny.
Czy jest w tym jakiś sens tajemny, którego miałbym nie pojąć.
Bo z tego, co wiem do tej pory, to do liceum trafi:

1 rocznik do pierwszej klasy TRZYLETNIEGO liceum i będzie to ostatni taki
  • Odpowiedz
Epatowanie "podwójnością rocznika" nie ma sensu, bo oba roczniki pójdą do RÓŻNYCH SZKÓŁ, chociaż w tym samym budynku i organizacyjnie pod tą samą dyrekcją.


@krzychol66: xD

Rozumiem, że w prawackim brainlectwie nie łapiesz różnicy między różnymi klasami a różnymi szkołami, nie? Czy może chcesz mi powiedzieć, że podwoi się liczba szkół średnich?
  • Odpowiedz
@hehenuanek: Poczekaj do października, zobacz jak to będzie wyglądało, może pojmiesz. Chociaż powątpiewam, bo Twoja pycha unosi się znacznie powyżej zdolności intelektualnych, a to dobrze nie wróży.
Na razie szkoda strzępić klawiatury.
  • Odpowiedz
Poczekaj do października, zobacz jak to będzie wyglądało, może pojmiesz.


@krzychol66: Tak, zamiast trzech roczników będzie cztery, czyli jeden ulegnie podwojeniu, brainlecie.

Przecież ty Iwanie Iwanowicze nawet nie wiesz, że rok szkolny się zaczyna w Polsce we wrześniu xD
  • Odpowiedz
Przecież ty Iwanie Iwanowicze nawet nie wiesz, że rok szkolny się zaczyna w Polsce we wrześniu xD


@hehenuanek: No i właśnie widać słuszność mojego spostrzeżenia

Twoja pycha unosi się znacznie powyżej zdolności intelektualnych, a to dobrze nie wróży.

Nie masz pojęcia o tym, co ja wiem, a czego nie wiem. W ogóle o mnie nie masz pojęcia. Ale kategoryczne
  • Odpowiedz