Wpis z mikrobloga

Elektorat PiS po konferencji bliskowschodniej ma się dobrze.

Po wykopie krążyły głosy, że konferencja bliskowschodnia pogrąży Prawo i Sprawiedliwość w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Niektórzy użytkownicy zapowiadali rozpad betonowego elektoratu. Nic bardziej mylnego.

Na grupie "Popieramy Rząd Zjednoczonej Prawicy,PiS i Pana Prezydenta" przeprowadziłem ankietę z dość prowokacyjnym pytaniem, które brzmiało następująco: "Czy w świetle ostatniego BLAMAŻU dotyczącego konferencji bliskowschodniej nadal zamierzasz zagłosować na Prawo i Sprawiedliwość w wyborach parlamentarnych?". Pytanie skonstruowane zostało z pełną świadomością jego negatywnego wydźwięku. Chciałem uzyskać kilka przeciwstawnych opinii, które były ograniczone przez formę badania.

W ankiecie wzięło udział 1 029 osób

-92,1% ankietowanych na pewno zagłosuje na Prawo i Sprawiedliwość;
-3,4% ankietowanych prawdopodobnie zagłosuje na Prawo i Sprawiedliwość;
-2,6% ankietowanych na pewno nie zagłosuje na Prawo i Sprawiedliwość;
-1,4% ankietowanych nie jest w stanie się zadeklarować;
-0,5% nkietowanych prawdopodobnie nie zagłosuje na Prawo i Sprawiedliwość;

Spotkałem się z komentarzem, w którym zarzucono mi, że środowisko nie jest odpowiednie do przeprowadzenia takiej ankiety, biorąc pod uwagę występowanie trolli politycznych. Jednakże tak zwane "trolle polityczne" to również ważna część środowiska, która odpowiada za przetwarzanie informacji, przekazywanie jej innym członkom społeczności, utrzymanie odpowiednich nastrojów. Tak naprawdę to owoc ich dość mozolnej pracy wpływa na wynik mojego badania.
Ankietę przeprowadziłem tak po prostu, efekt słonecznej niedzieli i braku obowiązków. Otrzymane wyniki, tak samo jak metoda nie są niepodważalne, ale ankietę przeprowadziłem hobbystycznie, biednie, jako ciekawostka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #sondaz #ankieta #prawoisprawiedliwosc #zydzi #usa #4konserwy #neuropa
Pobierz Haramb3 - Elektorat PiS po konferencji bliskowschodniej ma się dobrze.

Po wykopie ...
źródło: comment_DnTDk1f51eHIRAMCy29YEwFiqVHY3MjY.jpg
  • 13
@Grubsztyk ale co Ci się w tym nie podoba? Zastosowałem narrację, która jest stosowana przez wykopową prawicę.
Nie jestem PiSowcem, więc wyniki nie są mi na rękę.
Jesteś w stanie obronić twierdzenie, że jest mi płacone? Masz jakiś sensowny argument, albo dowód, który by za tym przemawiał?
@Haramb3: dlatego ze nikt normalny nie bawi się w jakieś durne trolowanie jakiś głupich stronek czy tam innych fanpejdży. No chyba że ma za to zapłacone.
Chyba wyraziłem się jasno za pierwszym razem, widocznie to nie do ogarnięcia dla osobników twojego pokroju. Albo po prostu palisz jana.
@Grubsztyk gdzie w tej ankiecie widzisz trollowanie? Może napisałbyś w końcu coś merytorycznego, bo widzę, że 80% twojej działalności na wykopie bazuje na wyzywaniu ludzi od kretynów.
@Janusz_Rekina sprawa jest gruba, bo mamy do czynienia nawet z rewolucją. Są w Prawie i Sprawiedliwości ludzie, którzy mają pewną taryfę ulgową. Są też tacy, którzy zostaną pożarci przez własne "dzieci", a są to w pierwszej kolejności ludzie pokroju Ziobry, Gowina i polityków PiS o niskim autorytecie. Było to zauważalne przy reformie sądownictwa, czy ustawie zaostrzającej aborcję. Społeczności internetowe elektoratu PiS mają to do siebie, że mają bardzo duże, bezpośrednie wymagania i
@Haramb3 Elektorat PiS to idioci, nie ma za bardzo o czym gadac. Jakby JK przyszedl im do domu i nasral na dywan, to by to gowno oprawili w ramke i kolo krzyzyka nad drzwiami powiesili. Beton i oderwanie od rzeczywistosci: "najwazniejsze, ze lewakow piecze dupa".
@greven jesteśmy dość młodą demokracją, a także państwem, które padło ofiarą celowego zaniżania standardów intelektualnych, a dodatkowo eksterminacji elit. Na pewno w elektoracie PiS znajdziemy mądrzejsze i głupsze jednostki, jak w każdej społeczności. Epitety nigdy nie skutkują pozytywnie, jest się odbieranym jako wróg, dlatego warto rozmawiać, czasem przemówić do rozumu.

Robiąc tę ankietę musiałem przełknąć kilkadziesiąt komentarzy, w których zarzucano mi trolling, agenturę, głupotę, debilizm, ale też znalazły się osoby, które na
Pobierz Haramb3 - @greven jesteśmy dość młodą demokracją, a także państwem, które padło ofiar...
źródło: comment_mIFsJIWGD9x2sY5WKzfIKA2SckS6PU6S.jpg