Wpis z mikrobloga

@StaryVerter: Kupiłem jakieś 1,5 miecha temu Spider-Mana, pograłem z 1h i na razie leży bo było wiele ciekawszych gier. Tak jak God of War to był system seller, to nie wiem co jest wybitnego w Spider-Manie ale dam mu drugą szansę ¯\_(ツ)_/¯
@michael323: Poczatek spidermana jest nudny. Jak juz sobie biegasz po miescie to jest kozak. Szczegolnie jak juz sie nauczyc plynnie poruszac i wlecisz na Time Sqare w nocy i masz telewizor z Ambilight xD
O dziwo Dubbing PL jest lepszy niz angielski, mino ze lip sync sie nie zgadza ale Peter ma lepsze teksty niz w ang dubbingu.

@stormkiss: Super sie gra w diablo na konsoli. Oczywiscie w porownaniu do
@michael323: jak wspomniane wyżej, spiderman pokazuje pazura po nazwijmy to prologu. W szczególności jeżeli chodzi o smaczki takie jak


chociaż i tak uważam, że fabularnie trochę sfajdali sprawę, gdyż:

@StaryVerter: ale ja ogolnie mowie o diablo. Bo dla mnie to wlasnie profanacja. Cukierkowa grafika, i jakies inne gowna. Majac wyzszy level nie czuje, ze mam mocniejsza postac tylko wieksze obrazenia zadaje. Straszna gra ;)
@stormkiss: jest gorzej niz myslisz. Zaczalem gre na najtrudniejszym mozliwym poziomie trudnosci, gram nekromantą i azmodana wladce piekiel pokonalem stojac w miejscu, kliknalem raz zeby dac rozkaz szkieletom xD stalem w miejscu zeby zobaczyc czy zgine, nie unikalem zadnych obrazen xD najgorsze jest co innego, wylaczylem gre i wlaczylem zeby jeszcze raz „skoczyc” na azmodana ale go tam nie bylo.. no tak, teraz gra ma storyline ktory trzyma sie kupy xD
@StaryVerter: ale ja wiem jak jest bo gralem ;).

Ale nie dziwota kiedy poziomow trudnosci jest chyba 12 xD, a te najwyzsze chyba sie odblokowuje jeden po drugim (ale moge sie mylic, skasowalem gre z ps4).

Grindu nie ma jako takiego. Sa zlecenia, ktore sa losowe i w ktorych jest szansa zlecenia na zabicie bossa xD