Wpis z mikrobloga

@tankowiec_lotus: Bardzo słuszna uwaga kolego, dlatego trzeba napisać PISMO i to kategorycznie, zaznaczam jeszcze raz, KATEGORYCZNIE ażeby straż pożarna przyjechała do tego domku drewnianego, i żeby zobaczyłaby, czy tam można dla nich mieszkać.
  • Odpowiedz
@pietrek16:
Do tego co wymieniles, trzeba tez dodac to, ze instalacja w Belwederze pamieta chyba czasy elektryfikacji polskiej wsi po 2giej wojnie, oraz to, ze pasozyty dogrzewaja sie tez czasem tzw "farelka" , ktora wg majora Konon zapomina czasem wylaczyc. Nie musi to byc nawet wielki pozar, wystarczy ze pod stertami rupieci jakie tam wszedzie zalegaja, pokazanymi na zdjeciach widza w ub tygodniu, cos znacznie sie tlic i wydzielac tlenek
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: I będzie: O widzicie jaki to wielki prezydent jak on zaczadzony leży martwy, o no i leż sobie... Wielki prezydent jak ty nawet oddychać nie potrafisz. Hehe on prezydentem chciał być, chyba nagrobków.O. No i co tak leżysz? Znowu mnie prowokujesz? Odezwij tą dupę, śmieciu martwy, co znowu mnie, ja się będę wyprowadzał. Widzicie on mnie prowokuje specjalnie umarł no i do widzenia
  • Odpowiedz